Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor lesz Magyarországon...

Mikor lesz Magyarországon Wipeout?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az miaz? :D
2010. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jujjj nemtudod? van olyan ember aki nemtudja? :D :D nagggyon jó, keress rá youtubon :D érdemes :D röhögőgörcs garantált ;) :D
2010. júl. 4. 21:31
 3/6 anonim válasza:
Remélem hogy SOHA!
2010. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hülyeség, de aki odamegy és jelentkezik, az megérdemli hogy beleessen a vízbe vagy a sárba. Már nézem tíz perce, de még egyszer nem röhögtem el magam. Én személy szerint (bármennyire is csábító) nem vállalnám, még 50.000 dollárért sem, mert tudom, hogy úgysem sikerülne, és akkor már nem röhögtetem ki magam, meg azért nem szeretnék félig összetörve hazamenni.
2010. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Utolsó, gondolom valami zsémbes öregasszony lehetsz :D

Nem tartom valószínűnek, hogy lesz Magyarországon Wipeout, de én személy szerint nagyon örülnék neki, biztos lenne nézettsége (csak a celeb-verzió elrontaná, mert akkor már az is lenne valószínűleg pákóval meg győzikével meg ilyenekkel).

Bár természetesen az USÁban pl jobb a helyzet, mert ott 300millió ember él, itt meg csak cirka 10, ott nagyobb a nézettség is ezáltal, így több pénz folyik be nekik, amiből meg tudják építeni a gépeket, meg nagy nyereményeket tudnak a játékosok ölébe szórni.. olyan minőségűre csinálni itthon, mint ott valószínűleg veszteséges lenne (vagy nem lenne olyan nyereséges egyes fejeseknek, hogy megérje a fáradtságot).

Én mindenesetre biztos, hogy jelentkeznék rá:)

2011. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hol szokták adni a tv-ben melyik csatornán és mikor ?
2011. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!