Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Napokban volt a Spektrumon 4K...

Napokban volt a Spektrumon 4K film, de tényleg az volt?

Figyelt kérdés

A tv-m FHD, tehát nekem max 1080i-ben jött volna amúgy is, viszont nem derült ki, hogy 4K-ban jött az adás és ha 4K tévém lenne, akkor ilyen adást is nézhettem volna, vagy csak a filmet forgatták 4K-ban, de ettől függetlenül 1080-ban adták le.


Nem láttam az adást, csak az EPG műsorújság leírásában volt, hogy a 4K-ban forgatott adás ....


Már azt sem tudom mi volt a témája, csak csodálkoztam, hogy 4K filmet adnak.


Szóval 4K-ban ment le?



2019. ápr. 6. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy a Spektrum 4K-s műsort sugározzon jelentős sávszélesség többletre lenne szükség, ezt nem csinálják meg egy műsor miatt, nem beszélve a kompatibilitási problémákról. Az előfizetőknél sok esetben szolgáltatói STB-k vannak, melyek csak a HD-t tudják, de pl. a Diginél előfordulnak csak SD boxok is.


A filmet 4K-ban forgatták, de SD-ben vagy HD-ben nézhetted attól függően, hogy a szolgáltatód miként továbbítja.

2019. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még néhány év kell ahhoz, hogy a kábelszolgáltatók átálljanak a 4K-s szolgáltatásra. 1-2 filmért, 1-2 előfizetőért nem fogják ezt megtenni, mert elég drága mulatság.

A Diginél a tévécsatornáknál megjelenítik, hogy HD, gondolom, ha 4K lenne, akkor azt is megjelenítenék.

2019. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sugározni sugározhatják 4k ban meg lehet 4ks tévéd, de ha a boxod nem képes rá akkor nem lesz 4ks a kép.
2019. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen box? STB?


Nincs semmilyen STB, simán csak be van dugva a TV-be a koax kábel.

2019. ápr. 30. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!