Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » LG Smart TV-n felvett műsort...

LG Smart TV-n felvett műsort hogy tudok számítógépen lejátszani?

Figyelt kérdés

A Time Machine II funkció használatával vettem fel külső merevlemezre műsorokat. A tévén vissza tudom nézni, de a számítógép nem ismeri fel a tv által formázott merevlemezt. Ha nagy nehezen sikerül megnyitnom a merevlemezt, akkor is csak értelmetlen fájlnevekkel találkozom. Hogy tudnám ezeket valahogy lejátszható videóvá konvertálni?


Plusz kérdés: Az LG-nek üzletileg miért éri meg, hogy nem lehet gépen megnyitni a dolgait? Igazából mindegy, csak nem értem, hogy miért így csinálják, amikor csinálhatnák sokkal egyszerűbben is.



2019. ápr. 10. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne osszák meg illegálisan a csatornák tartalmait a neten. Nem csak az LG, hanem a legtöbb tv gyártó, illetve tv szolgáltató set top boxsza így oldja meg, hogy csak az adott eszközön lehessen visszanézni, ne lehessen terjeszteni. Ezek a funkciók nem azért vannak, hogy te eltárold magadnak, netalántán elküldözgesd másoknak a műsorokat, hanem ha tudod, hogy lemaradnál egy téged érdeklő adásról, akkor fel tudd venni, majd visszanézhesd. Úgyhogy ezért "éri meg" nekik és ezért nem csinálják meg egyszerűbben.
2019. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!