Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó kis sorozatot? Teljesen tanácstalan vagyok nem találok semmi értelmeset 20/l

Figyelt kérdés
Amiket eddig néztem :Shameless(kedvenc), Dexter, Dr. House, Odaát, Simlis spinék

2019. ápr. 12. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Egész jókat néztél így kaphatsz tőlem tanácsot:

A célszemély

Lost - eltűntek

24

2019. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Szolgáló lány meséje

Famous in love

2019. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%

Nekem ami legjobban tetszett es ajánlani tudom az a:

Prison break - Szökés.

2019. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Orange is the new black

Westworld

A szolgálólány meséje

gossip girl

Trónok harca -ez most amúgy is nagyon aktuális :D

2019. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem kimondottan sorozatot ajánlok neked, hanem a Szerelmes földrajz címűt, ami a Duna World-ön megy minden nap 7 előtt 5 perctől vagy 7-től fél nyolcig, este. Minden adásban egy-egy ismert ember bemutatja a szülőföldjét, hol nőtt föl, miért az a kedvenc helye Mo-on, amit éppen látunk, és nem csak az országot lehet így megismerni, de közelebb kerül az emberhez az az illető is, akiről szó van. - Nekem a kedvenc műsorom, mert szeretek utazni, legszívesebben körbebiciklizném az országot. - De hogy filmet is írjak: ha hozzájutsz, nézd meg egyszer a Doktor Zsivágó c. filmet, az egyik legszebb szerelmes film, két részből áll csak, az igaz. Vagy olvasd el az Ég a puszta c. könyvet, vagy Mollináry Gizellától a Betévedt Európába c. könyvet, végigsírtam.
2019. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
folyt: könyvtárakban megtalálod.
2019. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a sorozatok helyett elolvasnád az Üvöltő szeleket.Lehet,hogy már olvastad, ha nem akkor feltétlenül tedd meg.Aki eddig még nemigen olvasott, ezzel a könyvvel könnyen megszeretheti az olvasást, és sosem fog unatkozni az életben.
2019. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!