Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Trónok harcában ki a törvény...

A Trónok harcában ki a törvényileg jogos örökös? Mire számítotok, kié lesz a trón és milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ilyet nem igazán lehet mondani, hogy "törvény szerinti örököse Westerosnak".


Miért?


Dany azt mondja ő a törvényes örökös, azonban az ő elődei is másoktól (Stark, Lannister, Arryn, Hoare, Tyrell, Martell és Durrandon) vették azt el.


Az előbb felsoroltak pedig szintén másoktól vették.


Azok pedig a legelső emberektől, akik az Erdő Gyermekeitől.


Tehát ha visszamegyünk a legelejére, akkor a jogos örökösök az Erdő Gyermekei. Azonban, ha más szemszögből nézzük, akkor az, aki megszerzi magának.

2019. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
21%
Gendry tényleg jogos örökös (Tommen-nél és Joffry-nál is nagyobb joga lenne a trónhoz, mert ők is fattyúk de nekik semmi közük nem volt a Roberthez). De sztem a legesélyesebb Dany mert ő olyan kis lelkes az uralkodással kapcsolatban, meg nagyon sok támogatója van és a nép is nagyon komálja. Mondjuk én csalódnék ha övé lenne a Vastrón mert az olyan klisés érteed...
2019. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Joffrey*
2019. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Effecthunter válasza:
65%

Havas Jon szülei Lyanna Stark és Rhaegar Targaryen,így ő a törvényes örökös elvileg.

Gendri mivel fattyú hivatalosan nem örökölhet.

Ha pedig úgy nézzük Cersei Robert felesége volt így mint régens megvan a helye,és megkoronáztatta magát uralkodónak,így hivatalosan Cersei a törvényes uralkodó jelenleg.

A vastrónra szerintem senki olyan nem fog felülni a sorozat végéig akit ismerünk,valami más csavart várok .

Talán Daenerys fia vagy lánya (ugye még nem tudni)

Fog uralkodni idővel.Én Tyriont szeretném a trónon látni de nem hiszem hogy az HBO-s írók is úgy szeretnék befejezni ,azért szurkolok neki.

Vannak titkok, amelyek jobb, ha rejtve maradnak. Vannak titkok, amelyeket túl veszélyes megosztani másokkal, még azokkal is, akiket szeretsz, akikben bízol.

2019. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!