Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Váratlan szépség?

Váratlan szépség?

Figyelt kérdés
Egy hatalmas kérdőjel számomra a film. Az elejétől láttam, de a végére annyira összekeveredtek bennem a szálak, hogy egyszerűen képtelen vagyok megérteni. Valaki el tudná magyarázni érthetően?

#film #Will Smith #Váratlanszépség
2019. ápr. 21. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A történet meg egyenesen botrányos.


Az állítólagos legjobb barátai úgy akarnak segíteni a főhősnek, hogy felbérelnek egy magándetektívet arra, hogy kövesse azzal az indokkal, hogy fogást találjanak rajta, így bolondnak lehessen nyílvánítani, hogy aztán ezzel az ürüggyel el tudják adni a cég részvényeit, amihez kell a főhős aláírása. Az pedig egyenesen botrányos, hogy a végén kiderül, hogy a nő aki a segítőcsoportot vezeti, a volt felesége? Miközben végig azt a benyomást próbálják bennünk kelteni, mintha ezek most találkoztak volna először. Úgy is beszélnek egymással,mint két ember, aki nem ismeri egymást. Az előzetes pedig szándékosan félrevezető, ugyanis az alapján azt hinnénk, hogy a főhőst meglátogatja a halál, az idő és a szeretet (mivel leveleket írt nekik). Az igazság az, hogy felbérelnek 3 színészt, hogy játszák el a halált, az időt és a szeretetet.

2019. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de ennyit én is megértettem, úgyhogy az lesz a legjobb, ha pontosítok. A VÉGÉN nem értettem, hogy amikor Will Smith fölnéz a hídra, akkor hogyhogy ott vannak, és amikor a csaj, akkor hogyhogy nincsenek ott? És mi ez a "váratlan szépség" - dolog?
2019. ápr. 22. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!