Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az Exatlon...

Mit gondoltok az Exatlon döntőjéről és nyerteséről?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon rosszul volt kitalálva a vége, és megnehezítette Patrik dolgát. Így Katának gyerekjáték volt.

Ki hogy gondolja?



2019. ápr. 22. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fura volt. Egyrészt a lányok végigröhögcsélték az egészet, nem vették komolyan, Hanna alig bírt megmozdulni, Timi úgy ahogy ment, Reni nem vette egyáltalán komolyan. Így nem volt nehéz megdönteni az idejüket. A fiúk viszont beleálltak, futottak keményen.

Nem tudom, hogy kellett volna megoldani, mert nőt férfival nem lehet összehasonlítani. Talán nem kellett volna erőltetni a szuperdöntőt, és lehetett volna egy férfi és egy női győztes. Aztán pár évad után csinálnak női és férfi szuperdöntőket az addigi győztesek között.

Azt jól értettem, hogy Peti nyert 1 milliót, és Patrik, aki mindhárom pályán megdöntötte Peti idejét, meg semmit??? Na ez a legdurvább.

2019. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel, nagy igazságtalanság. Patrik nagyságrendekkel verte mind Peti, mind Kata idejét, és üres kézzel távozhatott. Kata már eleve kiesett egyszer, így röhej az egész. Ha a Katának is be lett volna lőve egy jó szintidő, akkor még oké ott volna az ötlet. A szintidőt nem kiesett versenyzőknek kellett volna felállítaniuk (hisz náluk a szuper döntősök nyilván jobbak, azért kerültek a szuperdöntőne), hanem az Exatlont már megnyert exatlonistáknak (pl. a dominikai vagy a mexikói csapatból), úgy még lett is volna valami értelme. Így az elejétől fogva borítékolva volt a végeredmény.

Patrik hihetetlen volt, elképesztően teljesített, emberfeletti módon. Kata semmi extra, a Timi idejét nem volt nehéz megdöntenie.

2019. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 igen, Peti nyert 1 millát.

Patrik elmondta liveban is, a kiesett játékosok nem tudták, hogy szinidőt állítanak be. Azthitték hogy szurkolni viszik őket, majd megtudták hogy 1 millióért megy a hajsza, de a szintidőről nem tudtak. Szerintem ha ez világos lett volna számukra jobban odatették volna magukat a bajnok lányok, mert nem kérdés, hogy kinek szurkoltak.


De ezen kívűl, szerintem is nagyon rosszul volt megoldva. Peti is erős játékos volt, és régebben el is hagyta a páját így kipihenten futott jó időt. Míg Patrik is nagyon űgyes, de ő mar fáradtabb volt. De szerintem a fiúk nagyon közel álltak egymáshoz teljesítményben, így nehéz volt fölényes győzelmet aratni egy pályán.

Így alakult, de nekem Patrik az abszolút győztes. Mert ha Dorka nem sérül le, Kata már regóta itthonról nézte volna az adásokat, mivel már egyszer kiesett...

2019. ápr. 23. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is Patrik a győztes! Remélem, még sok sikert el fog érni a való életben.
2019. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Sportban nincs 2. esely!! Szerintem igazsagtalan volt,hogy Kata nyert.. Ahogy az előttem szólók mondták, én is csatlakozom..team Patrik! Végigküzdötte az egészet,soha nem volt senkivel konfliktusa.Szerintem sem kellett volna eroltetni azt a szuperdontot. A Mexikoiaknal is egy fiu meg egy lany gyoztese lett a jateknak, M.O-n ezt miert nem lehetett volna?
2019. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is úgy lett volna az igazságos, ha egy férfi és egy női győztes lett volna.

Kata nem megérdemelve nyert, és ami a legdurvább facebook live-ba elmondta, hogy amit szeretne ebből a pénzből, arra édes kevés ez az összeg...

2019. ápr. 25. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5: Így meg már végképp nem értem az egészet, ha máshol egy női és egy férfi győztes lett. Mert ha ez a formátum és kötelező így csinálni, akkor oké, hülyeség, de ez van. De így mi értelme volt?
2019. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazságtalan volt, de sejteni lehetett, mert eleve ezért hozták vissza! És vajon melyik kiesett játékos kapott 2. esélyt? Na erről ennyit! Jó hátszele volt ez az igazság! Számomra Patrik az igazi nyertes!
2019. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Katának több létjogosultsága lett volna a bajnokok között, mint Emesének a senki által nem ismert sportágban - légtornász (?) - elért bajnoki címeivel. Katán semmi keresnivalója nem volt kék meznek, egyértelműen a pirosak közé kellett volna őt tenni - akkor persze az egész műsor teljesen máshogy alakult volna.


Egyszerűen arról van szó, hogy a piros csapatot gyengíteni, a kéket meg erősíteni kellett, hogy végül egy kihívó nyerhessen. Így megvan a plebsznek a hőn áhított népmesei feeling, hogy "a legkisebb királyfi legyőzi a hétfejű sárkányt". Ez egyfajta önigazolás azok számára, akik az életükben semmit nem értek el, de Kata bizonyította számukra, hogy "a nép egyszerű gyermeke" le tudja győzni a nagy bajnokokat. Pedig Kata messze van ettől a kategóriától.

Egy kihívóként szerepeltetett országos bajnok rögbis neve alá odaírni és ezerszer kihangsúlyozni azt, hogy pénzügyi asszisztens kb. akkora ferdítés, mintha Bill Clinton neve alá (a regnálása idején) azt írták volna a tv híradóban, hogy amatőr szaxofonos. Van valóság alapja, de akkor is....

Az embert egyszerűen zavarja, ha hülyének nézik.

2019. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!