Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Főnök Inkognitób...

Szerintetek a Főnök Inkognitóban full kamu?

Figyelt kérdés
Nekem elég furcsa, hogy Magyarország legszutykabb pizzériájában mindenki úgy dolgozik, mint egy kis angyal, mindenki a lehető legelégedettebb - főleg a fizuval - és csupa megható emberi történet szövi át a mindennapokat...?
2019. ápr. 29. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Beépített főnök és társai is mind full kamuk, de azokat én - akkoriban - kevésbé tartottam megjátszottnak. Azt valahogy tudtam élvezni, a végén volt, hogy én is pityeregtem. 🤭


Ez a magyar verzió nekem nem tetszik. Szoktam kedvelni a magyar sorozatokat, az eredeti sorozat is tetszett ahogy írtam, de ez számomra nagyon erőltetett. Ott kapcsoltuk ki, mikor a dagi pizzafutár elkezdte ecsetelni a sztoriját.


A sminkesek elég gány munkát végeztek, sütött a Főniről, hogy nem így néz ki. Aki nem ismerné a sztorit szerintem azt hinné első ránézésre, hogy egy beöltözős házibuliba készül az öreg. Nálam már itt bukta a sztori.


Aztán a másik, ami nálam bukta volt: ki a fene az, aki ilyen szintű sztorikat elmesél egy újonnan érkezett alkalmazottnak? Most képzeld el, jön egy új tag a melóba, segítesz neki eligazodni, ha beszélgettek valami személyesről, akkor is megragadtok az első alkalomkor a ki mit dolgozott eddig, mik a céljai, hogy érzi itt magát szinten. És nem fogtok olyanokat elmesélni egymásnak már első nap, hogy kinek-milyen betegsége van vagy a családtagja miben szenved.


És persze, a Főni pont meghallotta az alkalmazottak erről dumálni, pont akkor hívta az asszonyka a férjét, amikor a Főni is hallhatja. Teljesen véletlen egybeesések...



És az a szomorú, hogy ebbe nem fognak belejönni a karakterek. Mert ők csak x napig Főni és alkalmazottak, lemegy a tévében a 30 percük és annyi volt. Jön a következő, erőltetett csapat.


Sajnálom, hogy ez vette át a Cápás helyét. Én azt nagyon csíptem. De ezt az erőltett, túljátszott sorozatot én nem fogom követni. :(

2019. ápr. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a smink nekem se volt tùl meggyőző :D

Azon mèg nem lepődnèk meg, hogy fèl nap alatt bàrmit megtudsz a màsikròl. Magyarorszàgon egy 10 perces ùton barmit megtudhatok a taxisròl vagy vàrakozàs közben a mellettem ûlőről egy rendelőben :) ez valamièrt nagyon a kultùrànk rèsze szerintem.

De ez nekem inkàbb egy fizetett reklàmnak tűnt. A Pizza King a leggagyibb pizza, ez köztudomàsù. A Főnök meg ùgy ismètelgette percenkènt a "vasàrlòi igènyek kielègìtèsèt", mintha legalàbb is egy gourmet ètteremben lenne. Ő mèg sosem evett màshol pizzàt vagy bàrmi egyebet? :D

2019. máj. 1. 00:00
 3/5 A kérdező kommentje:
A Càpàk közöttet èn is szerettem, sajnàlom, hogy ennyire rossz volt a fogadtatàsa.
2019. máj. 1. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég suta alkalmazottak kellenek ahhoz, hogy valaki ne vegye észre a kamerát, ami követő a beépített embert, vagy ők is be vannak építve. Amint megláttam, hogy a főnököt követő egy filmes a pult mögé is, kikapcsoltam.
2019. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Pizza King-es rész tetszett eddig a legjobban. nem tudhatom, hogy mindenki elégedett e a fizetéssel. Egyébként abszolút nem dolgozott mindenki kisangyalként a pult mögött. A pultos csaj, akinek mondta Melhem Saad, hogy hívja az üzlet vezetőt, nagyon flegma volt.

A tulajdonos Melhem Saad viszont amikor az elején beszélt, nekem nagyon tetszett. Mert ahogy mondta, hogy mindent a vendégért, és amit a vendég kifizet, azt oda kell adni, meg hogy ő kora reggel végignézi, hogy minden üzlet kinyitott e... Nagyon szimpatikus volt, ahogy a dolgokhoz állt. Meg aztán mondta, hogy végigtelefon minden üzletet, hogy minden rendben van e. Meg minőség ellenőrzést tart, meg ennyire figyel a dolgokra. Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet.


Amúgy én nagyon szeretem a Pizza King-et, nem tudom sokaknak mi a baja vele ...

2019. máj. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!