Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell folyamatosan itt...

Miért kell folyamatosan itt spoilerezni a Trónok Harcát?

Figyelt kérdés
Ha ellenállhatatlan vágyat éreztek ide leírhatjátok az összeset és meg se nézem többet. A lényeg hogy ne a kérdések közé pls.
2019. máj. 7. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez szépen kihúzza neked azokat a kérdéseket és minden oldalon a tartalmat, amire kulcsszót állítasz be. Chrome linket tettem mert azt használják többen, de van FFox add-on is.


[link]


A kérdésre a válasz pedig egyértelmű: mivel hype, sokakat érdekel és sokan beszélnek róla. Ha nem nézted meg a premiert követő 24 órán belül, jobb ha nem netezel mert minden tele lesz vele.

2019. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem semmi gond nem lenne a spoilerezéssel, ha jelezné a kérdésben, hogy ő spoilerezni szeretne és például a kérdésben csak annyit írna, hogy "Trónok Harca 8. évad Spoiler! Ti mit szóltok ehhez?" és a kiegészítésbe írná le amit szeretne. Vagy még az is egy fokkal jobb lenne, ha nem írná le a nevét annak, akiről a kérdés szól.


Egyébként annyi probléma van az általad linkelt bővítménnyel, hogy az összes létező karakter és helyszín nevét be kell tenni a kulcsszavakhoz. Mert ahogy a képed is mutatja, nem rejt el minden kérdést.


Meg egyébként akkor sem lenne gondom a spoilerekkel (Most kimondottan a Trónok harcára értem), ha legalább a szinkronos premiert várná meg valaki. Mert hiába jön mindenki azzal, hogy az igazi rajongó amint tudja nézi, nem mindenki szeret feliratosan sorozatokat/filmeket nézni.

2019. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak itt megy a spoilerezés... Én a szezonos animéimet nézhetem végig kockáról kockára a tumblr-n, pinteresten. :D


Engem is rohadtul tud amúgy zavarni... Kár, hogy nincs "Ez a kérdező spoilerezik" lehetőség kérdés bejelentésekor.

2019. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!