Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki látta az 'ÉSZBONTÓK' című...

Hell8head-Zotyesz kérdése:

Aki látta az 'ÉSZBONTÓK' című vetélkedőt, szerintetek színészkedésre épül, vagy tényleg ennyire barbárok az emberek?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy rengeteg a buta ember, de ennyireeee!?
2019. máj. 23. 06:19
 1/7 anonim válasza:
88%
Zoli, ez azért van, hogy a magadfajta proli is okosnak képzelje magát ezek láttán.
2019. máj. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Színészkedésre
2019. máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én el tudom hinni, hogy vannak ennyire buta emberek. Mivel a környezetemben is vannak/voltak ennyire buták. Azt viszont nem tudom, hogy pl.hogy kerülnek be oda szerepelni? Olyan a hirdetés, hogy buta embereket keresnek? Vagy simán kiválogatják szerepválogatáson? Nekem csak ezért gyanús a műsor. Alapból aki ennyire buta,az nincs vele tisztában,így nem is jelentkezne ilyen műsorba.
2019. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg ez ugy történt. Fel tesznek 100 kérdést.Mindegyikre válaszolni kell. 100 bol csak mond valamelyikre totál hülyeséget. Azt adják le amire nagyon nagy hülyeséget mondanak.
2019. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy valóban működik (Az egyik ismerősöm volt bent.)


Valamelyik közösségi platformon keresnek meg (facebook, instagram, stb.), ahol egy csábító üzenettel felkeltik az érdeklődésed. A legtöbbször nem írják le konkrétan, hogy melyik műsorról van szó, azt majd csak telefonban, ahol jobban rátudnak beszélni, esetleg feldobják a labdát, hogy amennyiben hiteles leszel, további szerepeket is kaphatsz más műsorokban.

Illetve legtöbbször azt is kérik, hogy vigyél magaddal valakit. (Pénz természetesen jár érte.)


A műsor tökéletesen megvan rendezve, elkell játszani a hülyét és minél nagyobb baromságokat kell mondani. Sok kérdéshez ők adják az ötletet, hogy melyik válaszhoz kell elterelni a megoldást és milyen gondolatmenet alapján.


Az én ismerősöm is játszotta a szerepet, egy nehezebb egyetemi szakra jár (másodéves) és nem is csúszott még. Azt gondolom, hogy egy villamosmérnök csak kitud számolni egy olyan szintű szöveges feladatot, hogy 2x200, főleg egy emelt 80%-os matek érettségivel.

Csak ugye az egyetemista lét.. minden pénz jól jön! :)

2019. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

5ös

Srác volt az ismerősöd? Mert láttam már benne pár embert akiből jóval többet néztem ki mint amit produkált. Kifejezetten intelligens fejük volt, csodalkoztam is, hogy butasagokat mond.

2019. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az információt! Így már világos!
2019. máj. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!