Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem jó a Nickelodeon?

Miért nem jó a Nickelodeon?

Figyelt kérdés
Egész délután a Rabbids: Invázió megy rajta.

2019. máj. 27. 20:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
41%

Nézz mást.

Olvassál.

2019. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem jó a Nickelodeon?"


Mert a Viacom nevű szemét amerikai óriásvállalat alaposan elcseszte. Ugyanígy jártak a Nickelodeon testvércsatornái is: MTV, VH1, Comedy Central. :(

2019. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
Nekem mostanában elég nagy csalódás a Nickelodeon. Az én véleményem szerint a nick azért jött létre, hogy szorakoztassa a gyerekeket ugye?! Hát amit így mostanában látok az pont az ellenkezője.. Lemondják a műsor következő évadját, mivel nem volt elég nézetsége, vagy rossz volt rajta a rating. Kérdem en, hogy ez mi?? Miért kezdenek akkor egyátalán bele, ha pár évad utan lemondjak az egésszet? Én úgy vagyok vele, hogy amibe belekezd egy ilyen vállalat azt csinálják már végig had örüljünk magunknak, hogy végre nézhetünk egy olyan sorozatot is, ami érdekes, és leköti a fogyelmünket, míg megy. Neeeem.. neeem. Szeretnéd csak ugye?.. Túl szép lenne, hogy igaz legyen.. Mégis mit képzeltem? Annó 4 évvel ezelött lemondják a Wit's Academyt(Boszi akadémiát) arra a válaszra hagyatkozva, hogy nem volt jó nézetsége, és ratingje, erre hagyatkozva lemondják a műsort. "Most" 1-2 éve az I Am Frankie(Frankie vagyok) műsor harmadik, BEFEJEZŐ szezonját, mivel nem volt jó nézetsége illetve ratingje. Kérdem én ezt, hogy olyan nehéz lenne leforgatni a harmadik szezonját, és boldoggá tenni vele az embereket? A válasz igen egyszerű a nickelodeon szempontjából, mivel sz.rnak rá, hogy mi mit akarunk nézni, és tolják elénk a sok sz.rt, amit nem érdekel senki. Mi ez a színvonal egy ilyen csatornától, ami elméletileg arra lett kitalálva, hogy boldogítsa a gyerekeket, míg nézik az adott műsort? Nemtudom ki hogy van vele, de mióta lemondták a Big Time Rush, ICarlyt, Sam és Catet, Every Witch Wayt(A Legboszibb Boszit), Wit's Academyt(Boszi Akadémiát), I Am Frankiet(Frankie vagyokot), és még kitudja mit, azóta nekem csak csalódotságot okozott a Nickelodeon..
2019. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz, hogy régi nickelodeon nézőként, az általad említett sorozatok bevezetését is nagy szenvedésnek éltük meg, mert igen csak vackok voltak.
2019. szept. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Vinkó Márton ***** válasza:

Amúgy asszem itt esetleg lehet tenni valamit a Frankie vagyok 3 évadának ügyében:

[link]

2020. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Vinkó Márton ***** válasza:
Meg itt is: [link]
2020. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
Szerintem semmi gond nincs a Rabbids Invasionnal, mert anno sokat nevettem rajta kissebb koromban, hiszen voltak benne olyan jelenetek, amiken a mai napig elmosolyodok, attol fuggetlenul, hogy nem minden reszben volt tul sok beszed.
2020. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Vinkó Márton ***** válasza:
Miért nem adják mostanában a Hunter street-et? Fogadok, hogy a Nickelodeon nagy "figyelmessége" miatt...
2020. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Vinkó Márton ***** válasza:
Bocs, csak a műsorismertetésben ezelőtt nem volt benne, de mégis adják
2020. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Vinkó Márton ***** válasza:
A Hunter street-nek csak az első évadát adták és azt is helytelen sorrendben (mindigo-n láttam)! Vagyis a Nickelodeon még ebben is felelőtlen...!
2020. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!