Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz azokkal a rajzfilmekke...

Mi lesz azokkal a rajzfilmekkel, amiket már kb.10 éve adott le egy csatorna utoljára? Valahol ott porosodnak a raktárban, vagy mi?

Figyelt kérdés
Ha Én írnék egy sorozattal kapcsolatban, akkor nem adnák le gondolom...meg nem is biztos, hogy még megvan Nekik?
2010. júl. 10. 18:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem Dragonballra gondolok.
2010. júl. 10. 18:14
 2/11 anonim ***** válasza:
melyikre?
2010. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Beetlejuice:P

Tudom, hogy már pár kérdést feltettem a rajzfilmmel kapcsolatban, de nem sikerül megszereznem, így gondoltam, hátha a csatornától megtudnám szerezni valahogyan.

2010. júl. 10. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, leadni nem hiszem, hogy leadják, de talán kiirjűák neked egy dvd-re, ha bemész
2010. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kár hogy nem ismételnek pedig minden régi sza' sorozatott leadnak.
2010. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amugy erről eszembejutva: nekem a régi disney rajzfilmek hiányoznak... hol az oroszlánykirály, pocahontas, bambi, dumbó? helyette nézhetjük a valószínűleg olcsóbb árkategóriás piedóne filmeket minden ünnepkor... sz*r ez a tv én mondom gyerekek...
2010. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkivel egyetértek:) Némelyik sorozat és rajzfilm valami iszonyat.

Amúgy ha írok Nekik vajon tényleg kiírnák dvd-re?:D Mert van egy olyan érzésem, hogy szemberöhögnének(hisz olyan kedves ez a mai világ...)

2010. júl. 11. 09:56
 8/11 anonim ***** válasza:

ezekre már lejárt a sugárzási jog, és talán már nincs is meg nekik az eredeti adáskópia, így kevés az esély, hogy csak úgy kiírják neked DVD-re. a duna tv-nek amúgy van ilyen szolgáltatása (fizetős), de nyilván te nem erre gondolsz...

igazából nem sok esély van, hogy így meg tudsz szerezni bármit is. próbálkozz fórumokon, vagy letöltésekkel.

2010. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, Én is így gondoltam, hogy meg sincs Nekik:S De ilyenkor mit csinálnak vele? Kidobják? Mert hát csak nem:D

Tényleg próbáltam, kerestem, de semmi...

Angolul megtaláltam, de hát jó lenne nosztalgiázni, magyarul:)

2010. júl. 13. 09:01
 10/11 anonim ***** válasza:
nem dobják ki, hanem visszaadják az adáskazettát, vagy letörlik, és újra felhasználják másra.
2010. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!