Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyek a legideges...

Szerintetek melyek a legidegesítőbb tv reklámok?

Figyelt kérdés

Szerintem a Vodafone red, Providentes 7%-os, Háda, Coca-cola energy, meg a pöttyös guru king fusion.

Ezeket minden reklámblokkban végig kell nézni, üvöltenek és idegesítőek. Én inkább bojkottálim ezeket a termékeket, ha mindenki így tenne, nem érnék el a céljukat a hülye reklámjukkal.



2019. júl. 16. 19:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Helyette viszont beszélsz róluk és reklámozod őket ezzel is. Az idegesítő reklám direkt idegesítő, hogy megmaradjon benned és ismerd a terméket. A bojkottálásnak semmi értelme, mert a termék használatában nincs szerepe a reklámnak. Ha szereted és kívánod a Coca Cola-t, nem fogod csak azért nem megvenni, mert a reklámja zavar.
2019. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Alza pont huú
2019. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az Alzás, meg a "de miééért" kisfiú. :D
2019. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Egy órás tv műsorban, 4 reklámblokk. És ugyanazok a reklámok. Amiket felsoroltam, azokat gyakorlatilag 15 percenként kell végignézni. Coca cola energyt, meg guru king fusiont kimondottan ezért nem veszek.
2019. júl. 16. 22:02
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

A reklámok 90%-a bugyuta és idegesítő, nehéz választani. Én a tudálékos, okoskodó, magát nagyon frappánsnak képzelő reklámoktól irtózom.

Pl. valami régi arckrém reklám:

Most hosszasan sorolhatnánk, hogy hány ember hány évig kísérletezett rajta, minden tudását és tapasztalatát összegyűjtve; milyen kedvező élettani hatású összetevőket tartalmaz; milyen komplex klinikai vizsgálatok sorozatai bizonyították a maximális eredményt, bal-bla-bla; de nem tesszük, mert egy szép arc többet mond ezer szónál.

Aztán mutatnak egy 20 éves csajt, akinek az arcán valószínűleg egy gramm sincs a krémből. (...és mégis vannak olyan idióták, akik elhiszik, hogy a 20 éves csaj arca a krémtől lett feszes és puha...) :)

2019. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Icuka a cba-ból...robbanok tőle.de hál istennek mostanában nem láttam
2019. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"Hűvös éj..." - amint meghallom, átkapcsolom a tévét.

Igazából azt sem tudom, mit reklámoz. (És nem is érdekel.)

2019. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Spongyabobos reklám
2019. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%
Fluimucil Ábelt, az Activiás Pocakot és az unikornisos Cofidis reklámot semmi nem tudja lepipálni idegkeltésben.
2019. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De igen. A telekom reklámja, amibe az öregasszony énekel "hűűvös tél" az túltesz mindenen és a falra mászok tőle.
2019. júl. 21. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!