Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lesz ebből dalszöveg?

Hogy lesz ebből dalszöveg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos van egy olyan "képességem" hogy egész jó verseket tudok írni, akár 10 perc alatt egy 4-5 versszakos megvan. De nekem dalszöveg kéne belle. Hogy tudnák inkább azokat írni? Mik a különbségek? Ha valaki kíváncsi, küldhetek 1-2 verset :).
2019. júl. 24. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából prózából is lehet dalszöveg... ehhez a ZENÉSZ kell, aki megzenésíti, hozzá álmodja a zenét! Nincs különbség a vers és dalszöveg között! Lásd pl Nemzeti dal... Vagy Himnusz stb... csak zenész kell hozzá, aki megzenésíti. Igazából tök mindegy, hogy mit írsz, irreleváns a téma szempontjából. A zenészen műlik, mit hoz ki belőle - semmi máson. Írhatod te a legjobb verseket, ha sz r zenész dolgozza fel és írhatsz kommersz szutykot is, ha pl a Metallica...
2019. júl. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

“kéne belle” ... “tudnák”


Inkább kihagynám ezeket a szövegeket.

2019. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. Varró Daninak is több művét megzenésítették, ráadásul nem is akárkik. Szerintem nagyon jól sikerült ek. Ha megvan a megfelelő vers, onnantól csak egy jo zenész kell hozzá. De küldhetné nekem egy-két verset kíváncsi vagyok. Lehet megpróbálkozom magamnak valamelyik megzenésítésével. Úgy is régóta érdekelt miylen egy dalt megzenésítnei. Persze csak ha az engedélyed adod rá, csak magamnak csinálnám szórakozásból^^
2019. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!