Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dér Heni és Zoltán Erika új...

Dér Heni és Zoltán Erika új zenén rekord mennyiségű dislike van? Mi a véleményetek róla? Miért nem tetszik? "

Figyelt kérdés
9.200 lájkhoz 5.300 dislike van.
2019. júl. 27. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valakiknek, valahol van ízlése.
2019. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam, most néztem bele. Egy percig bírtam. Semmivel sem több mint a mostanában népszerű tehetségtelen szennyek. Nekem ez a véleményem.
2019. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen olyan stílusú lett, mint a mai trash zenék... ez hallgathatatlan.
2019. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ez elég nagy lejáratása Zoltán Erika legendás dalának annak ellenére, hogy kb. ő volt az egyetlen, aki lelkiismeretesen helyt állt benne.

Dér Heni vonaglása és “művészete” a szólószámaiban is rettentően irritáló, de az a szöveg, amit ebben kántál, konkrétan akkora katyvasz, aminek se füle, se farka. Nagyon sok itthoni előadó jóval több megtekintést érdemelne, mint az az 1-2 most népszerű, “kamu reggaeton” majmoló vagy kamutrapper trash-“művész”.

A helyzet az, hogy egyáltalán nem kapcsolódik ez a szöveg és stílus az eredeti dalhoz, de ízlések és pofonok.

Olyan, mintha az egész klip csak Henikéről szólna, Zoltán Erika pedig max. csak pár képkockában jelenik meg.

2019. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!