Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a külömbség a "sima"...

Mi a külömbség a "sima" Ibanez és a Gio Ibanez között?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a Gio-s Ibanez a "sima Ibanez olcsóbb változata. De nekem egy Gio Ibanezem van, de a hangzása tökéletes, tiszta, metálra, popra, punk zenére is tökéletesen alkalmas. Ez az:

[link]

[link]

[link]


Valaki rézletesebb infót a két tipusu gitárrol? Miben jobb az egyik mint a másik, vagy tapasztalatotok van a "sima" meg a Gio tipusról? Nekem 10 évvel ezelőtt is Gio volt, annak a hangzásával sem volt baj.



2019. júl. 29. 11:37
1 2
 1/17 anonim válasza:

Kb, amit leírtál.

Egy extra olcsósított Ibanez széria.

2019. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az a gio az Ibaneznek, ami az Epiphone a Gobsonnak, vagy a Rock Bass a Warwicknak. Leányvállalat, ami elérhető áron gyárt gyengébb modelleket Kínában vagy Indonéziában. Egy gio semmiben nem jobb mint egy "rendes" Ibanez.
2019. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De akkor mi a gyengébb a Gio-ban?
2019. júl. 29. 13:06
 4/17 anonim válasza:
Minden.
2019. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a ősi hülyeséget hogy egy drágább gitárnak annyival de nagyon hangja is jobb (ez am is szubjektív) csak abban az esetben igaz ha nagyon gyenge hangszedőkkel szerelték fel az olcsóbbikat. Egy drágább gitárnál a hardverek minősége , a felhasznált alapanyagok, beállíthatóság, kényelem , minőségellenőrzés és egyéb extra dolgokban merül ki... na meg persze a név... Csak a gitárosok nagyon szeretik ezt a misztikumot hogy megmagyarázzák maguknak hogy elköltöttek egy csomó pénzt egy gitárra és az mennyivel szebben szól mint egy olcsóbbik (maszturbálás)... De nyilván érdemes egy minőségi hangszerbe befektetni ha komolyabban gondolja az ember mert hosszútávon meghálálja magát, és nagyobb élvezetet nyújt a játék rajta...
2019. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amint már a kérdésem leírásához is belinkeltem, aza z én gitárom. 300€ volt. Később küldök egy linket videóval, hogy milyen a hangzása, majd a véleményekre kiváncsi leszek. Ahonnat vettem, ott voltak gitárok 3200€!!-ig. Na az szép ár!
2019. júl. 30. 07:15
 7/17 anonim válasza:
Szép bizony.
2019. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne kövezzetek meg, ez csak olyan spontán gitározás :)))) A vége fele Amon Amart egyik száma: https://www.youtube.com/watch?v=5m-AvfHQOU0
2019. júl. 30. 11:20
 9/17 anonim válasza:
Fantasztikus.
2019. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jó ez a gitár, leszámítva azt, h nem pontokkal jelölték a nyakon a pozíciókat, de hát ez meg ízlés kérdése.


Nem ide tartozik, de hány éves vagy? Nem tudtam eldönteni. És mióta gitározol?

2019. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!