Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol érdemes keresni korban...

Hol érdemes keresni korban hozzám hasonló, reggae kedvelő srácot/srácokat, akivel/akikkel bandát alapíthatnánk?

Figyelt kérdés
Már jó ideje morfondírozok azon, hogy indíthatnék egy zenei karriert Ragga-Dancehall műfajokban (azaz Reggae alapokra szövegelősebb zenék kis jamaikai életérzéssel, azonban MINDENKÉPPEN TRAP-EFFEKTUS NÉLKÜL!!!! - mondjuk az raphez illik, ehhez nem - mint pl. Elephant Man, Bounty Killer, Mad Cobra). Egyedül azonban nem mernék nekivágni, de ha lenne mellettem egy (vagy akár több) hasonlóan gondolkodó srác, akik hasonló korban vannak, mint én (én 20 éves vagyok), akkor benne lennék (bár előbb kicsit még magamon is fejlesztenem kellene). De hol tudnék találni ilyen srácokat? Ragga csoportban pl? Vagy merre induljak el???

2019. júl. 31. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy magyarokat találsz így, de intereneten külfölfiek vannak szerintem, pl redditen biztos van reggae közösség, és ott tudsz érdeklődni.
2019. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!