Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen MP3 lejátszót ajánlanát...

Milyen MP3 lejátszót ajánlanátok, ami bírja a strapát?

Figyelt kérdés

Szeretnék járni sportolni (freestyle foci, görkori, jégkori, stb.) amik közben félteném a telefonomat, és kellene egy jó MP3 lejátszó ami nem nehéz, oda tudom csíptetni valahová és tudok zenét hallgatni rajta


Milyen márkákat/modelleket tudtok amik nem gagyik, de nem is túl drágák?

Lehet még kapni egyáltalán ilyeneket? :D


Nem vagyok egy mai gyerek, aztán amikor még a kétezres évek közepén sportoltam akkor nem kellett félteni a jó kis nyomógombos Nokia telefonokat: igaz nem sok szám fért rájuk, de egy pillanatig se aggódott az ember



2019. aug. 2. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok, nekem teljesen megfelel.


[link]

2019. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de lehet, hogy jobban jársz, ha jófogáson veszel egy használt Sony walkman mobilt pár ezer forintért! Azok nagyon jól szólnak és nem is törnek könnyen.
2019. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De durva, lehet úszni is vele?

Nem sodorja ki a füléből az embernek a dugót? :D

2019. aug. 2. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még nem úsztam vele :D de tény, hogy áztam már bőrig vele és semmi baja sem lett.
2019. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!