Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem ironikus, hogy ez az AK26...

Nem ironikus, hogy ez az AK26 gyerek arról nótál, hogy ő milyen gazdag?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy a számában szidja azokat akik gazdagnak tettetik magukat és nem azok, de annyira viszont nem veszi észre magát hogy ő is egy ilyen szerencsétlen, lecsúszott senki "rapper"?

2019. aug. 5. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
totális identitászavar
2019. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet megfogadta ezt a hamis tanácsot, hogy "fake it 'til you make it"


Csupán az a baj hogy semmi tehetsége nincsen ahhoz hogy valaha is feljebb jusson ennél a szennynél amiket ír :D

2019. aug. 5. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar rap néhány kivétel nélkül vicc.
2019. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
*néhány kivétellel* elírtam.
2019. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha szeretném őket de szerintem ez tudatosan és szándékosan van így kitalálva. Vagy csak úgy vannak vele hogy ez az ami eladható...
2019. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem ebben csak az a meglepő (és egyben elszomorító is), hogy belegondolok hogy manapság erre van igénye az embereknek, ezeket szeretik hallani a rádióban?


Meddig fog még vajon butulni ez a helyzet? Egyszer eljutunk oda hogy már két szó lesz összesen egy szám dalszövege meg mondanivalója?


Oh várjunk csak: Kicsi Biciklipumpa már megcsinálta ezt a "Gucci Gang" számmal :D

2019. aug. 6. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
haver, a magyar populáris rap a képmutatásról szól, ez már az RTM hypeolós korszakban leeshetett volna :D Busta mindig adta a kemény gangsta utcagyereket, aztán ő maga fedte fel, hogy hát igazából nem is, csak van néhány ismerőse, aki rosszéletű.
2019. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jsbsnaj válasza:
84%

Hát ez pont nem jött össze.


Pl van a Blöff című zenéjük.

Arany plasztik kártya, DE NULLA FORINTOS A HITL KERET

gurulsz a KÖLCSÖN verdákkal és a hiteltelen kifekszenek

senki se tudja, hogy ÜRES A TANK de elő adod, hogy tied a bank


Most az egészet had ne keljen leirnom. De ebbe a számában is pont az van, hogy nincs pénze 🔥

2019. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Osztom százszorosan a Kedves Nyolcaskát! Olyan jókat írt, akár én is írhattam volna, csak nem voltam itt.



20/nő-erőteljes Hiro és AK26 rajongó

2019. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!