Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogy tetszik az új...

Nektek hogy tetszik az új Slipknot album?

Figyelt kérdés
Elég friss a dolog, szóval nem biztos, hogy volt időtök végighallgatni, de azért várom a véleményeket.

2019. aug. 10. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön, már jó sokszor meghallgattam. A két lassabb dal, a My Pain és a Spiders nem jön be, és még a Not Long for This World az, ami nem tetszik, de az összes többi szám nagyon adja.

Unsainted, Solway Firth, Nero Forte, Orphan, Birth of the Cruel, A Liar's Funeral - ezek mind nagyon tetszenek. Én most sem csalódtam bennük, remélem lesz még új albumuk.

Neked hogy tetszik?

2019. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyan is-is érzésem van vele kapcsolatban, de azért nem rossz, még biztos visszatérek párszor meghallgatni belőle néhány számot.
2019. aug. 13. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, még a Spiders című daluk is.
2019. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lett.

3 dal ami kiemelkedő számomra.

Solway Firth

Nero Forte

Unsainted


Spider is tetszik, lightos, kicsit elszállós szám..


Ami hiányzik, az All out of life. Mégis ez volt a lemez névadó dala...We are not your kind..

2019. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lett rossz, de nem estem hanyatt tőle, igaz, túl nagy elvárásaim nem voltak.

Korrekt album, de semmi több.


Az All out life sztem is felfért volna az albumra.

2019. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!