Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana Grande, Lana Del Rey,...

Ariana Grande, Lana Del Rey, Miley Cyrus, Billie Eilish vélemények? Melyik énekest szeretitek leginkább?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Ariana Grande: Szerintem neki van hármuk közül a legkevesebb jó zenéje.

Lana Del Rey: Közülük a legjobb zenéket hozza, változatos, jó a hangja.

Miley Cyrus: Van pár jó száma, szóval középre tenném.

Billie: Nem olyan régóta lett felkapott, szerintem durván túlértékeltek a zenéi. Pár év múlva majd kiderül, hogy mit is tud igazán.

2019. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Elvakította öket a népszerűség, a hatalom.

Pedig mindannyiuknak nagyon jó hangjuk van, s tehetségesek is

2019. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Lana del Rey-t, bár tudom, hogy durván belenyúlnak a hangjába, a koncertjére nem mertem elmenni, mert féltem, hogy borzalmasan hamis lesz.

Billie-nek csak két számát hallottam eddig, neki jobb hangja van, viszont Lana köré nagyon jó kis melankólikus imidzset körítettek. Szóval Lana. Főleg nyár végi, szeptember eleji időszakokban hallgatom, séták alatt.

2019. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Ja, Ariana és Cyrus hidegen hagy valamiért.
2019. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Arianana a legtehetségesebb, hatalmas hangterjedelme van. Mileynak van egy egyedi stílusa, neki is nagyon jó hangja van, könnyen fel lehet ismerni. Billie szerintem túlértékelt, viszint elég népszerű, mert sok tini tud azonosulni vele. Lana Del Rey különleges, de nem igazán szoktam hallgatni, mert távol áll tőlem ez a depressziós stílus.
2019. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Egyiket sem szeretem. Több szâmukat is meghallgattam már puszta kíváncsiságból, nem jött be egyik sem. Mindannyian túl vannak értékelve. Ariana és Miley a Disney Channelen illetve a Nickelodeonon futott fel, akik gyerekként a műsoraikat nézték, most a zenéjüket hallgatják.

Lana és Billie azért lehetnek ennyire felkapottak, mert a sok, magát meg nem értett zseninek tartó depresszióra hajlamos tinilány azonosulni tud a mondanivalójukkal. Ami igazság szerint nagyon jó dolog, mert mindenkinek kell valami zene, ami azt érezteti vele, hogy nincs egyedül az érzéseivel. Szóval nekik nem én vagyok a célközönségük.

Ezek alapján én azt mondanám (szubjektív vélemény!), hogy Lana és Billie inkább mondható művésznek, mint a másik kettő. Igen, Arianának egész jó hangja van, de a zenéjében semmilyen tartalmat nem fedeztem fel. Mileynak nincs ennyi hangja se, tartalma meg még kevesebb. Bár lehet, hogy csak azért gondolom így, mert az első dolog ami eszembe jut róla, az a wrecking ball videoklipje, amivel teljes mértékben elásta magát nálam.

2019. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Ariana Grande: van pár száma, ami tetszik meg sok, amit unalmasnak tartok és/vagy nem tetszik (a 7 Ringsen nagyon felhúztam magam, hogy egy olyan szép, kedves klasszikus dalból hogy lehetett egy ilyen undorító flexelős sz... feldolgozást csinálni)


Lana del Rey: ebből a csapatból ő áll hozzám a legközelebb zeneileg, mert érdekesnek, de hallgathatónak tartom a dalait


Miley Cyrus: a zenéi fele-fele arányban tetszenek és nem annyira tetszenek... kb. a stílusváltásaival arányosan ingadozik, hogy mikor tetszik. A Disney-korszak eleje meg a rövidhajas flexelős korszaka nem, a többi inkább, pár kivétellel oda-vissza


Billie Eilish: több számába belehallgattam... az szimpatikus, hogy nem egy tucat zene, de egyik dala sem fogott meg, nem emlékszem belőlük semmire

2019. aug. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Billie🤤
2019. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Ariana Grande: A hangja elképesztően gyönyörű, a zenéit imádom, ő a legjobb a felsoroltak közül szerintem.

Lana Del Rey: Gyönyörű hangja van, vannak jó dalai, de igazából engem ő annyira nem tud megfogni.

Miley Cyrus: 1-2 dala tetszik csak, amik kb 10 éve jelentek meg😂 Számomra ő nem igazán szimpatikus.

Billie Eilish: Túlságosan felkapott. Csak pár dala tetszik, azok is abból a korszakából amikor még csak ismerkedett a zeneiparral.

2019. aug. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
85%

ariana: tehetséges, viszont a zenéi... szépen mondva elég rosszak.

miley: nincs jó hangja, és nem nagyon találok mondanivalót se a zenéiben.

billie: túlságosan felkapott. szerintem majd 20 év múlva arra se fognak emlékezni, hogy ki ő.

lana: igazi művész. hangja elképesztően egyedi. és ahogy az előző válaszolók írták, igen, vannak depis zenéi, de a többsége a zenéinek nekem nagyon jó hangulatot ad, és elég mély mondanivalójuk is van. szóval egyértelműen lana <3

2019. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!