Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar "rapperek" közül...

A magyar "rapperek" közül miért énekel el senki sem egy 2Pac vagy NWA slágert?

Figyelt kérdés
Kendrick Lamar simán előadta élőben, a "Califorina Love"-t. Az aranytorkú magyar rapperek talán nem tudnak elég jól angolul ahhoz, hogy előadjanak egy klasszikus slágert... vagy éppenséggel nem merik előadni, mert kiderülne, hogy közük sincs a rap-hez?
2019. aug. 12. 00:43
 1/8 A kérdező kommentje:
*miért nem énekel
2019. aug. 12. 00:43
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Értem én, hogy utáljuk a magyar rappereket minden létező okból, de ez az elgondolás már konkrétan beteg... Már annak sincsen semmi értelme, mikor valaki egy konkrét specifikus stílus értékeit, meg appeal-jét várja el teljesen más generációból, meg szubkultúrából származó zenéktől, de ez, hogy konkrétan azt kéred számon zenészeken, hogy miért nem dolgozzák fel bizonyos előadók számait, már egészen szürreális. Nem is tudom mit mondjak még erre... Legközelebb ha valami ilyen fantasztikus kérdés jut eszedbe éjjel háromnegyed egykor, inkább aludj rá egyet, hátha éberebb fejjel kevésbé tűnik jó ötletnek kiírni.
2019. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A magyarok nem tudnak rappelni, semmirevaló, unalmas szövegeket írnak, a zenei alapok gyengék, az előadás meg B-O-R-Z-A-L-M-A-S.


Ha valóban fontos nekik, hogy zenei szemszögből is elismerjék őket, akkor érdemes lenne megmutatni, hogy mit tudnak.


Amerikában semmiféle gondot nem okozna egy 15 éves néger srácnak, hogy egy freestyle bulin előadja mondjuk a Gangsta gangsta-t, vagy a Trapped-et.


Az aranytorkúaknak gondolom még az angol kiejtésekkel is gondjuk lenne.


A magyar rap a 90-es évektől fogva már csak árnyéka önmagának. Ganxtáék pl. még jók voltak, meg most is jók, csak az a baj velük, hogy nem hitelesek.

2019. aug. 12. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki az a kendrick lamar?? Gondolom valami unalmas, klisés köcsög! ;)
2019. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nézz utána. Kendrick legalabb tud valamit.
2019. szept. 18. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tud semmit. Egyhangú a flowja, az alapok gagyik, amikre rappelni próbál. Szóval egy nagy semmi, én szerintem! ;)
2019. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, akkor ezt most jól megmondtad. :D
2019. szept. 18. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Én is az amerikai rap hip hopot tartom jónak de attól még nem kéne le nézni a magyart.

Minek adnák elő más számát? Van sajátjuk minek copyzanak mást. WTF logic amit mondasz miért ne lenne közük a raphez attól hogy magyarul rappelnek?

Te nagyon gyökér vagy :D

2019. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!