Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az éneklés fejlesz...

Szerintetek az éneklés fejleszthető, vagy erre születni kell?

Figyelt kérdés
Sose tudtam énekelni. De szeretnék megtanulni, de úgy gondolom/érzem hogy erre úgymond születni kell.

2019. aug. 15. 12:46
 1/2 Mojjo ***** válasza:
100%

Egy szintig fejleszthető. Hogy mi ez a szint, az mindenkinél más, de hogy nálad mi, azt csak akkor fogod megtudni, ha megpróbálod ;)

Keress egy jó énektanárt és csapj bele!

2019. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Igen, az énektudás fejleszthető. A hangod az ami adott és vele születtél. Hogy mit hozol ki belőle az már csak rajtad áll. Személy szerint találkoztam mindkét véglettel. Ismerek egy operaénekest, az az énektudás csúcsa, minimum 7 év az alapok után. Jó a techinkája, szépen megtanult mindent, nem hamis. De maga a hang egyszerűen borzasztó. De olyannal is találkoztam, aki nem mert énekelni mások előtt, mert meg volt győződve róla, hogy rossz hangja van. Egyszer véletlenül hallottam. Nem tudta, hogy hallom, azóta se tudja. Le voltam döbbenve, hogy úristen, ilyen jó hangja van és nem kezd vele semmit csak azért, mert kiverhetetlen hülyeség van a fejében. Szóval a lényeg, a hangod adott, az rajtad áll, hogy mit kezdesz vele.
2019. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!