Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez milyen fajta tánc stílus...

Ez milyen fajta tánc stílus lehet? Szeretném megtanuln, csak nem tudom hogyan keressek rá teszek ide pár linket. Így nevetnek benne sokat játszanak az arccal is, de szerintem nem cigány, de valami román stílus lehet talán, vagy passz.


2019. aug. 15. 21:10
 1/5 Nesty válasza:

Szerintem ez csak egy kifejezett stilus, ahogy o tancol.

Nem hiszem hogy erre lenne konkret nev.

2019. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WidowmakerButt ***** válasza:
Mit kell ezen megtanulni? Nem sok mindent csinál :P
2019. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak érdemi válaszokat szeretnék, amelyek a kérdésre adnak választ.
2019. aug. 16. 08:55
 4/5 anonim válasza:
Ez nem cigany tanc de viszont az elso linken levo videoban az a srac ciganytancban lepeseket lepi. roman zenere utemre csak lassan. A cigany lanyok ilyen zenere csipovel tancolnak (ok arabosnak mondjak) hallgasd meg ezt a zenet erre ra kell mozdulj.: florin salam saint tropez
2019. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. lehet, hogy ez végső soron semmilyen stílus. Sokan hasonlóan táncolnak.. így gitároznak a hasukon meg játszanak az arccal. Szerintem ez roman gypsi dance lehet vagy valami ilyesmi. Köszönöm a válaszokat, ha valaki esetleg konkrétan tudja milyen stílus ez írhat. :)
2019. aug. 17. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!