Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért megy a ràdiókban ennyi...

Miért megy a ràdiókban ennyi szerelmes, nyàlas zene? Kinek jó ez?

Figyelt kérdés
Jól gondolom hogy az emberek többsége màr azért nem hallgat ràdiót mert nem akarja ezeket hallgatni?? Most nem azt mondom hogy diszkó zene menjen csak ez màr túlzàs szerintem.

2019. aug. 18. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Az óvszer és pelenkagyártók lobbija miatt.
2019. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hàt nem tudom. Pedig amúgy hasznos lenne a vàrosi ràdió, sok hasznos infót mondanak mi van a vàrosban, hol van baleset, hol van dugó mit érdemes elkerülni. Csak ez a sok hülye zene ne lenne.
2019. aug. 18. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem, Kérdező. Van millió meg egy sokkal jobb zene, nem tudom, miért ezeket a fosokat nyomatják.

Azzal szoktak érvelni általában, hogy a rock, metál, trance stb. rétegzene. Oké, és a nyálas szerelmes pop az talán nem az?

Emiatt rengeteg újítani kívánó előadóra senki nem kíváncsi.


Mindazonáltal egy zene akkor is lehet nagyon szép és érzelmes, ha nincs nyálas szerelmes szövege. Hogy honnét veszem? Onnét, hogy zeneszerző is vagyok...egyebek közt.

2019. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok se a kedvenceim, de jobbak, mint a guccis meg afteros rap-utánzatok
2019. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!