Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki segít lemérni a hangter...

Valaki segít lemérni a hangterjedelmem?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, de lehet, hogy már beszéltünk. :-)
2019. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy beszéltetek.

Nálam is betalált, nyilvánosan válaszoltam egy (vagy több ) másik kérdésére, és utána.

Aztán elváltak útjaink. Ha nem válaszoltam azonnal, olyan hátonpörgős hisztit rendezett, hogy úgy döntöttem, le fogom tiltani. Mire megtehettem volna, kitörölte magát innen.

Nem si értem, más emberekben nem merül fel, hogy a másiknak családja, munkahelye van, és nem egész nap a gyakorin lóg? Fél oldalas kioktató szöveg jött a kommunikációról... vagy valami ilyesmiről, mert a kitörlés előtti egy másodpercben kb. ennyi jött le a tartalmából.


Kolompár, te véletlenül nem zenész vagy? Konkrétan orgonista, mert régebben egy orgonás kérdést is olyan részletesen megválaszoltál, amilyen mélyen egy külsős nem szokta ismerni a hangszer lelkivilágát.

2019. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!