Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Victoria Beckham mai instagram...

Victoria Beckham mai instagram storyjában a sárga ruhás énekes milyen dalt énekel franciául?

Figyelt kérdés
Tudok fura a kérdés, de nagyon tetszik a dal és kíváncsi lennék a címére! :)

2019. aug. 26. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy mostanában kielégítő válasz érkezik kérdésedre.

1: fene se tudja, ki az, és senkit nem érdekel annyira, hogy megnézze. (legalább linket küldhetnél)

2:aki ismeri,és látta, annak is kicsi az esélye, hogy felismerje, mivel ott éneklik, ezért shazam nem működik rajta. Mission failed.

2019. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nem linkeltem, nehogy valaki reklámként értelmezze és jelentse a kérdést. Meghallgattad? Te se ismered?
2019. aug. 26. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

"fene se tudja ki az"


Fura, azt hittem, Victoria Beckham azért egy eléggé ismert személy. Még mindig ott van a médiában... Az, hogy a válaszoló nem ismeri, az egy dolog, de sokan tudják ki az.

2019. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért egyébként.
2019. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megkaptam a választ, mostmár tudom a dal címét. Innen is köszönöm mégegyszer. Első, mission is completed. :)))))))))))))))
2019. aug. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!