Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Shawn Mendesnek mik a kiadatla...

Shawn Mendesnek mik a kiadatlan dalai?

Figyelt kérdés
Valaki fel tudná nekem sorolni az összeset(itt azokra gondolok,mint a satisfied vagy a Love or leave me)Es van Meg olyan dala a Ballin Flossinon es Az Oh cecílián kivul,amiben csak társ énekes?És nem ő tette fel.Elore is nagyon köszönöm

#dal #Shawn Mendes #kiadtlan számok
2019. aug. 28. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Kiadatlan dalok: Cold in California, sure of myself, you make me feel, eye of the storm, different kind of love, the only reason I came to the party, she will be the one.

És nincs több olyan dala, amit nem ő tett fel.

2019. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszi
2019. szept. 3. 16:06
 3/7 anonim válasza:
kiadatlan dala még a stuck on you,illetve énekelt duettet is(under pressure) youtubon megtalálod
2019. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van még egy kiadatlan dala, a Satisfied, én nagyon szeretem!
2019. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A fenti kommenteken kívül még a What If I Tod You A Story,és a She'll Be The One van,ami kiadatlan/befejezetlen dala.

(A love me or leave me-t és a satisfied-et nagyoon szeretem:(

2019. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még van az All we got, Add it up és Psycho Use somebody
2020. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó!

Az 'all we got' és a 'psycho' valamint a 'use somebody' cover, tehát más énekesek dalait énekelte ezért nem számít saját kiadatlan daloknak. (Az add it up-ot nem ismerem)

2020. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!