Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok Avril Lavigne új...

Mit szóltok Avril Lavigne új klipjéhez, az "I fell in love with the Devil"-hez (és persze magához a dalhoz)?

Figyelt kérdés
Szerintem jó lett. Nektek mi a véleményetek? :)

2019. aug. 30. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Megmondom őszintén, Avril Lavigne sose volt a kedvencem, bár voltak jó számai. A "My Happy Ending" személy szerint nekem sokkal jobban tetszik, mint ez a legújabb zeneszám. De ez csak egy szolíd vélemény.

Alapból New age és háborús zenét hallgatok, de ám mindenevő vagyok.

2019. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem avril lavigne vállalhatatlan mióta "visszatért" 2000es évek elején tök jó volt, ma már nagyon izzadtságszagú
2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, látszik, hogy van érzelem a dal mögött.
2019. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Még él?
2019. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a rajongók kedvenc dala az albumon. A zenét és a szöveget is egymaga írta Avril. A klip is nagyon színvonalas, igen látványos és mögöttes tartalma is van. Szóval minden nagyon egyben van. :)
2019. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Imádom


A 4. Es válaszolónak pedig: igen miért ne élne? Az hogy meghalt csak egy kamu hír

2020. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én kérdésem a témával kapcsolatban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9968201-avr..

2022. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!