Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnék zenéket beszerez...

Honnan tudnék zenéket beszerezni a 80-as,90-es évekből veszteségmentesen? .

Figyelt kérdés
Ne írjátok azt hogy boltból CD-n, mert nincs DVD meghajtóm.
2019. szept. 6. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

flac fájlokra keress DC++-szal


ősrégi módszer, talán még vannak hub-ok

2019. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ruházz be egy DVD meghajtóra, 5.000 Ft körül már kaphatsz. Más alternatíva legálisan nincs, nem legálisan meg vannak olyan helyek, mint az ncore, vagy a rutracker.
2019. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló van egy Grado SR125E fejesem, és van amikor gépen hallgatok zenét, van amikor bedugom az erősítőbe és úgy, de ha otthon vagyok akkor van olyan hogy a telefonba dugom be, nem illegális oldalra gondoltam, hanem legális, akár fizetős oldalra, ahonnan beszerezhetők legálisan, de nem CD-ről.
2019. szept. 6. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Már a Youtube-ról is közvetlenül le lehet tölteni, ott van hozzá az ikon is, és ugyebár az legális oldal, ahol bármilyen zenét megtalálsz!
2019. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, de youtuben a zenék nem veszteségmentesek, csak jobb minőségű mp3-ak, nem FLACK vagy Wav, AIFF.
2019. szept. 8. 07:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, ezt neked kell megkeresned külön alkanmanként, erre nincs egy recept, nem minden oldalon ugyanaz a repertoár. Lehet, hogy az egyiket itt a másikat meg ott találod meg. Annyit tehetsz, hogy céltudatosan beírod a google keresőbe az előadót, albumot, és mellé, hogy "flac". Találhatsz értékesítő oldalakat is, ahol megveheted pénzért.
2019. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*alkalmanként
2019. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Viszont ha gépen hallgatsz zenét, akkor gondolom az is le van töltve, vagy nem? Youtube-on pedig minden egyes zeneszámra többféle variációt is megtalálsz, hossza, minősége szerint is, illetve ezek együtt! Ha pedig MP-3-formátumban töltöd le, akkor kisebbre tömörülve, de megmarad ugyanaz a hangminőség, így ez a tökéletes középút az audió és a WMA között!

De azért tisztázzuk, konkrétan mit értesz pontosan az alatt, hogy "veszteségmentesen"?

2019. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a vesztesegmentesnek akkor van ertelme, ha vesztesegmentes lejatszón jatszák. Egy átlag számítógép, vagy telefon közel sem az. Így lesz a veszteségmentes veszteséges.
2019. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7/9 Válaszoló az eddigiek mind eredeti cd minőségűek. És pontosan ezt értem a veszteség mentes zenék alatt. A GRADO SR125E-vel nagyon hallható az ha egy zene veszteséges. A GRADO 55000 Ft-ért is már olyan fejhallgatót kínál ami más gyártóknál már prémium minőség. Kipróbáltam már több helyen ahol lehetséges rengeteg profi fejhallgatót, Sennheiser, Beyerdynamic, AKG, és még több más híres profi gyártó fejesét, és ők hasonló minőséget sokkal drágábban adják. Gépen csak ritkán hallgatok zenét, van normális hangtechnikám, erősítőm, de gépen csak akkor hallgatok zenét ha csak rövidebb ideig tudok kikapcsolódni, telefonon meg csak utazás közben. Szóval van megfelelő eszközöm ahhoz hogy a veszteségmentes zenéimet amelyeket eddig betudtam szerezni a legjobb minőségben tudjam hallgatni.
2019. szept. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!