Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van meg itt valaki, hozzam...

Van meg itt valaki, hozzam hasonloan megszallott Marilyn Manson rajongo? Ski erti, aterzi a muveit?

Figyelt kérdés
Elnezest mindenkitol, de most nem a 15 eves kamaszokrol beszelek, bar az is erdekel, ok mit latnak benne.

2019. szept. 10. 19:19
 1/5 anonim válasza:
63%
Szia 18/L es egyik zene amit imadok tole az a Tainted love. Nemtudom mi fogott meg benne, de 9 eves koromban hallottam elsonek. A tobbi zenejet nem merem hallgatni mert ijesztonek talalom foleg klippel.. szerintem nem lehet rossz ember amugy de nem akarok vele ossze futni nappal sem, plane sotetben. Lehet en vagyok tul ijedos :D na lenyeg a lenyeg a hangjat szeretem mert egyedi! Es te? Mikent velekedsz?
2019. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy az egy feldolgozás. A kérdező meg tanuljon meg írni.
2019. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, az feldolgozas. Amugy nagyon jol sikerult, es az eredeti sem rossz.

Mechanical Animals, Beautiful people, (s)aint,... Fel sen tudom sorolni a remekmuveit.

2019. szept. 10. 20:06
 4/5 anonim válasza:
Én csak egy 15 éves kamasz vagyok, és 2-3 éve találtam rá Mansonra, de egyből megfogott. Nagyon tetszik a gondolkodása, okos embernek tartom. Nagyon jól fest. Szerintem (főleg a régebbi számoknál) sokat mondóak a dalszövegek is. Megvan az életrajzi könyve, szerintem elég izgalmas élete volt, és durva hogy idáig jutott (hogy ennyire ismert lett). Jó a humorérzéke is. Kíváncsian várom az új albumát, remélem hamarosan jön errefelé koncertezni. Szóval összefoglalva én egy vicces, értelmes, tehetséges, érdekes, különleges embert látok benne.
2019. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt. Nagyon egyet ertek veled, a korodhoz kepest jo meglatasaid vannak.
2019. szept. 22. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!