Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy darab e' húrt hol vegyek?...

Egy darab e' húrt hol vegyek? A szettet most nem tudom cserélni, de holnap megvennem vagy még ma. Egy darab magas e húrt mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
10es szettem van alapból rajta. A 10es a kezdő húrt jelzi igaz? Kicsit még bizonytalan vagyok benne :)

2019. szept. 11. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a hetentesnél, vagy a cipőboltban. Ha egyiknél sem kapsz akkor utolsó lehetőségként még megpróbálkozhatsz egy hangszerboltban.
2019. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz 1db húrt venni? Nem nagyon szoktak db-ra árulni. Egy szett id 2000ft, nem akkora összeg
2019. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vicces vagy első... A kérdés az volt hogy melyikben adnak simán 1db húrt.

Kedves második. Tudom, épp ezért kérdeztem. És per pillanat nem volt csak 500ft amit költhettek, de kellett. Szerencsére párom vett egyet. Mert ahol járt volt hangszerbolt és tudtak adni neki. :)

2019. szept. 12. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj már te degenerált. Szerinted honnan tudjuk, ha még várost sem voltál képes írni? Az ország összes boltját soroljuk fel ahol darabra lehet húrt venni?
2019. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak lány és nem tudja, mit kell ezért bántani.
2019. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

"Figyelj már te degenerált. Szerinted honnan tudjuk, ha még várost sem voltál képes írni? "


Ha valaki nem ír várost, akkor az azt jelenti h Budapest. Ez köztudott. Amúgy a legtöbb boltban adnak darabra húrokat. Vékonyat meg főleg.

2019. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem is kell ezekre reagálni. Az ilyen selejtes kommentelőkre időt se pazarolj. De igen már én is tudom, csak még soha nem láttam/hallottam hogy külön lehetne venni húrt. Ezért tettem fel a kérdést. De ha már rád válaszolok akkor..


Budapest. De én vagyok a regenerált... egyszerűen ha nem lennél a szavaiddal élve annyira degenerált akkor annyit is hozzá tudtál volna szólni, hogy nagyjából az összes hangszerkereskedésben. ;) De az IQ fight az megy...


Utolsó előtti te meg egy igazi őskoribunkó vagy... És nem azért dühítő a kommentet mert nem lány vagyok... Ilyen gyerekes élcelődések nem fognak... De ezzel magukat a lányokat degradálod... Ami még elég bosszantó... Főleg hogy nem egy olyan lányt nőt ismerek akik akár zenét akár elméleti vagy gyakorlati téren úgy kenterbe ver hogy csak nézel... Szánalmasnak tartalak. Nem vagy se femináci, nem a ló túloldalán vagyok. Viszont a tiszteletet és a egyenlő megítélés ugyan úgy alapból jár nekik is. Szóval ==D a szádba... De mind a kettőtöknek. ;)

2019. szept. 19. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:

"ha nem lennél a szavaiddal élve annyira degenerált akkor annyit is hozzá tudtál volna szólni, hogy nagyjából az összes hangszerkereskedésben. ;)"

Valami érthetetlenül degenerált módon ez a kérdés mégis kiírásra került...

2019. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Valami érthetetlenül degenerált módon ez a kérdés mégis kiírásra került..."


Erre való ez az oldal.

2019. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki totál kezdő valamiben, és még nem találkozott valamivel soha, attól még miért is degenerált? Tényleg a sok írás és szövegértelmezésben 0-a között engem kell fikázni mikor egy k..szott választ adni is lehetett volna, hogy nagyjából minden hangszerüzletben, csak nem az van legelöl, mert arra kisebb a kereslet!? Én elhiszem, hogy jobban tudsz valamit vagy nyilvánvaló a számodra... De akkor is. Tényleg ez a legnagyobb örömforrásod, hogy itt fent szídj le valakit akinek nagyjából a 3ik húr vásárlása lett volna, és úgy az első, hogy 1 db húrt kéne vennie... Gratulálok. Elkeserítő és szánalomra méltó... Szerintem egy normálisan feltett kérdésre mégha elég kézenfekvő is a válasz lehet normálisan válaszolni... Ez máshol megy... Gratulálok...
2019. okt. 3. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!