Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen mélynyomó+erősítő...

Milyen mélynyomó+erősítő párost tudnátok nekem ajánlani az autómba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A részletekkel kezdeném:

Renault Thalia 1 (2004) (510 literes csomagtartó és zárt)

Blaupunkt manchester 110 fejegység (így vettem 2 éve)


Na szóval a gyári hangszórókat szeretném lecserélni (13cm-ek) 4db és szeretnék mellé egy mélynyomót venni. Egyenlőre azt se tudom, hogy zárt vagy reflex láda lenne-e jó nekem. Na ebben kérném a segítségeteket!

Nemrég voltam egy autóhifi "szaküzletben" ahol ezt javasolták:

[link]


A keret amit rászánnék: 100k - 120k


Köszönöm a segítségeteket előre is!



2019. szept. 13. 17:32
 1/5 JulesTS válasza:

Az erősítő nem hozza ki a maximumot a mélyládából, de nem rossz áron van.

Hátra felesleges a hangszóró. Elölre vegyél egy normális készletet. Pl.: Kicx ICQ 5.2, Kicx GFQ 5.2, Hertz ESK 130.5, Audidon APK 130, Crunch GTX-5.2C.

A két csatornás erősítő helyett inkább egy négy csatornás kellene, hogy az első hangszórókat is rendes rrősítő hajtsa meg (kiegyenlítettebb lesz a rendszer). Pl.: Kicx RTS-4.60

Mélyláda meg attól függ, hogy milyen zenét hallgatsz... Rap-hez 30cm-es bassreflex, akusztikus zenéhez, vagy ha pontos mélyeket szeretnél, akkor 25cm-es (esetleg 30cm-es) zárt ládát.

2019. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást! Esetleg tudnál ajánlani egy helyet, ahol ezeket beszerelik? Heves megyében lakom. Beszerelési díj kb mennyi lehet?
2019. szept. 15. 06:20
 3/5 JulesTS válasza:

Helyet nem tudok ajánlani, de közelben lévő szervízt keress, mert fél..egy nap kelleni fog a beszerelésre. Az árat meg ők tudják megmondani, de legalább pontosan...

Ja és mélyládából olyat keress aminek nagy az érzékenysége, hogy a hídba kapcsolt erősítő is elég hangosan szólaltassa meg...

2019. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Még annyit árulj el légyszíves, hogy mi számít nagy érzékenységnek.
2019. szept. 15. 13:31
 5/5 JulesTS válasza:
90dB fölött már elég érzékenynek számít.
2019. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!