Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire könnyű megtanulni...

Mennyire könnyű megtanulni elektronikus zenét készíteni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz. Néztem róla videót, igaz meg tudnám csinálni, de nagyon sok időt felemészt egyetlen dalnak a létrehozása. Nem is beszélve arról, hogy először meg kell tanulni mindent, és évekbe fog telni, mire lesz egy tűrhető tracked. Szóval csak akkor vágj bele, ha tényleg komolyan gondolod, mert ilyen könnyű hobbinak nem éppen ideális, csak el leszel keseredve, hogy nem írsz rögtön slágereket (jó, egy érettebb ember nyilván nem). Ráadásul a programok méregdrágák, ha meg lekalózkodod őket, akkor tutira bekapsz valami szép vírust.

Régebben én is fontolgattam, hogy hobbi szinten zenét gyártok, de... Meg kellett gondolnom magam.

2019. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!