Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a számról?


2019. szept. 15. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Imádooom ❤️

Zseniális ez a banda :D

2019. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam rajta ki az a Berky Krisztián. A szöveg alapján az elején azt hittem egy rossz szakács, aki lenyúlta az állami konyha pénzét, és szar alapanyagokból főzött drága ételeket a rászorulóknak. Most rákerestem, és ezek szerint mégis arról a kopasz emberről énekelnek, akit arról ismer a köznép, hogy a heréjét vasaltatta, és fogfehérítő termékeket reklámoztat a családjával, nem mellesleg olyan adócsaló, akit valamiért nem sikerült megbüntetni ezért. Na, ha ez a dal róla szól, akkor kevés. Olyan mint anyázni és szitkozódni bárkire. De hát én úgy veszem észre Berkit elég sok konkrét dologért számon lehetne kérni. Nem szidni, hanem felelősségre vonni. Ez kevésbé érződik ki sajnos, pedig nagyon fontos lenne, hogy az ilyen dalok rámutassanak arra, mi, miért helytelenítendő. Lehet bármilyen stílusban és szóhasználattal, de ne az legyen a lényege, hogy valaki nagyon megmondhassa a magáét, hanem hogy felébressze vele az emberek egyéni és közösségi felelősségét egyaránt.
2019. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!