Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudom megnézni a tegnap...

Hol tudom megnézni a tegnap esti petőfi rádió tracklistáját? Sehol nem tálalom

Figyelt kérdés
Tegnap este 23:20kor ment egy jó zene de sehol nem tálalom a listát sajnos
2019. szept. 26. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Utólag már nem igazán. De ha a rádiód tudja az RDS-t (megjelenik a rádió neve, nem csak a frekvencia), akkor be lehet kapcsolni, hogy az aktuális zene címét írja ki a kijelzőre. Az én ősöreg rádióerősítőmön display gomb van erre a célra, valami hasonló lehet a többin is (persze fontos, hogy jó legyen a vétel, hogy a rádió dekódolni tudja a digitális RDS jelet, ha gyenge a vétel hiányos lesz a szöveg, vagy meg sem jelenik semmi).
2019. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Online Stream-en minden rádióadó lejátszási listáját vissza lehet nézni, időben pontosan lebontva minden egyes zeneszámra. Viszont ahogy néztem, tegnap este 21:03-tól 0:03-ig egy komplett mixműsor volt (Rontom Bontom), abban játszották akkor, így sajnos pontosan nem tudom visszakeresni! :(
2019. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. szept. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!