Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szervusztok! 😊 Milyen Kalimbát...

Szervusztok! 😊 Milyen Kalimbát vegyek?

Figyelt kérdés

Elbűvöl ennek a hangszernek a hangja és szívesen megtanulnék rajta játszani😊 nézelődtem kicsit, esetleg mi a véleményetek a Cascha HH 2146 Kalimba Mahagonyról? Aki játszik kalimbán megköszönném azt is ha mondana pár tippet hozzá esetleg némi magyarázást, hogy mi milyen hang vagy szoktam látni hogy 2esével bejelölik a...rugóacélt, azthiszem 😄

A válaszokat előre is köszönöm😁



2019. okt. 5. 18:18
 1/1 anonim válasza:
Szia!Én gitározok és kiegészítő hangszert kerestem hozzá. Pont ezt a fajta kalimbát vettem meg Cascha HH 2146 Kalimba Mahagony ami 17 hangos. Szerintem teljesen jó.Könnyen hangolható mert van egy fiam aki kicsit eltologatta a nyelveket de gitár hangolóval simán betutdtam hangolni. Meglepően egyszerű szerkezet de nagyon jól használható. Miket néztem és e fölött van azok már csak az elektro akusztikus kalimba. Annyira egyszerű hangszer hogy ez teljesen kielégíti a kalimba kifejezést. Nem rezonál tú jól vannak leszorítva a nyelvek. Szóval csak ajánlani tudom.
2019. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!