Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdekelne hogy hogyan kell...

Érdekelne hogy hogyan kell bánni az equalizerrel (EQ) a gitárkombón? Félig-meddig kezdőcske vagyok, és szeretném megérteni/megtanulni. L 16

Figyelt kérdés

Van egy Boss Katana 50em, és szeretném tudni, hogy hogyan kell kifacsarni a hangokat belőle :)

Egyedül tanulom az egészet, Guns n Roses és Aerosmith hatására leginkább ^^

De eddig nem nagyon kapisgálom, hogy hogyan kell csinálni.

Nem vagyok tisztában azzal, hogy milyen jó a hallásom, ritmusérzékem, (csak annyit, hogy a Pou-ban sokáig vissza tudtam nyomkodni a hangokat a memória játékban :D De nem ez a lényeg :D )

Szeretem csinálni és szeretnék fejlődni is benne!

El tudjátok nekem magyarázni hogy kell ezt ? :)

Köszii ;)


(Ja még annyi, hogy igen tudom, hogy van a Boss Katanának hivatalos oldala ahonnan hangzásokat le lehet tölteni, de szeretnék a tudás birtokában lenni :) )



2019. okt. 12. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ, nincsenek leírt szabályok. Amit kezdőként érdemes tenned, hogy először mindent középre állítasz (flat helyzet), majd egyesével, kicsi (egyszerre max 3 dB) változtatást végezz és próbálgasd, hogy úgy hogy szól. A végeredmény az egyéni preferenciád lesz. Később rá fog állni a füled, akkor első hallásra be tudod majd állítani kevesebb próbálgatással.
2019. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!