Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zenétől beindul sokszor a...

A zenétől beindul sokszor a fantáziám, és gondolkozni kezdek, ötletnek jutnak eszembe, képzelődöm nektek is ez van?

Figyelt kérdés

persze ha olyan zenerol van szo..pl spotifyon a happy hits, stb hallgatasa kozben. egyszeruen elgondolom hogy szinesz vagyok,hogy filmem van, hogy dejo lenne, stb. imadom a zenet egyebkent, gotaroztam is regen sokaig. (hires zeneket pl passenger let her go, ilyesmik.


hihetetlen hogy a zene mennyire hatassal van az emberre😍

es mennyire motivalo is tud lenni, es itt nem a kondira gondolok.

egyebkent ez a jelenseg nalam foleg akkor jellemzo, ha egyedul vagyok


amikor bulizni megyek (eleg surun) akkor csak tancolok es a pillanatnak elek, nem gondolkodom semmin

bocsi a nem letezo ekezetek miatt


ti hogy vagytok vele?

18f



2019. okt. 15. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez sokakra jellemző. Ha pedig a rossz érzések miatt ezt meg akarom akadályozni, akkor benyomok valami monoton drogos zenét, és hagyom, hogy vigyen a ritmus.
2019. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, velem is ez van, mondjuk nekem zene nélkül is félelmetesen élénk a fantáziám. :D Konkrét sztorikat tudok kitalálni fejben karakterekkel meg mindennel, ha egyedül vagyok, lehet, hogy írónak kellett volna mennem. :)
2019. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok :) A tánc kivételével, mert nem szoktam ilyen helyekre járni. A történetek nekem is gyűlnek a fejemben, kiskoromtól kezdve. A másik érdekesség, hogy olyan is előfordult már, hogy az életemhez szervesen nem köthető jelenet ugrik be, ami inkáb érzéshez hasonlít, mint egy adott sztorihoz. Például egy bizonyos dalnál mindig bevillan egy tó, ahol sosem jártam, de látom az alkonyatban, érzek valami különlegesen melankóliát, de csak kizárólag ez a dal adja meg azt, hogy teljesen ott tudok lenni. Jobban nem tudom megfogalmazni, remélem érthető :D Szóval éljen a zene, és aki kitalálta, nem szeretném tudni milyen volna az élet zene nélkül.
2019. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!