Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Gerion lc-14 jó választás?

A Gerion lc-14 jó választás?

Figyelt kérdés
Szeretnél megtanulni gitározni.Azért választottam ezt,mert klasszikus gitár és én leginkább latin dalokat szeretnék megtanulni.Szerintetek jó választás?Ez egy első gitárnak jó döntés.Nem szeretnél vagyonokat rászánni.

2019. okt. 20. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a kedved veszi csak el az egésztől. A Klasszikus gitár nagyon nem a filléres dolog. Inkább vegyél használtar, de annál is legalább a duplájáért. Gagyi hang, kényelmetlen az egész stb
2019. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:

Eléggé rossz. Full rétegelt hársfa, ami teljesen alkalmatlan hangszerfának.

Értem, hogy nem akarsz vagyonokat rászánni, de hangszer nem 12-15 ezer forinttól kezdődik. Ez hangszerre nagyon nagyon kevés pénz, de egy használhatatlan valamire kidobni viszont nagyon is sok. Túl sok.

2019. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlotok?újat akarok
2019. okt. 21. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akor legalább 40 ezerig menj frl. Játéknak rosszak ebbem a kategóriában.. Sajnos konkrét modellt ajánlani nem tudok
2019. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!