Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Cannibal Corpse-ról?

Figyelt kérdés
Szerintetek Corpsegrinderrel is vannak olyan jók mint Chris Barnes-el vagy csak a régi albumokkal kivívott hínevükért olyan híresek ?

2019. okt. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég ismertem meg ezt a bandát.(Hammer Smashed Face számuk vett rá hogy jobban belemélyedjek)

Mind 2 énekestől hallgattam albumot, hogy minél jobban rá tudjak hangolódni, bár nem volt számomra könnyen szokható elsőre de mostanra már egyik kedvencem.


Véleményem szerint Corpsegrinderrel jobbak mint valaha, nagyon jó albumok születtek vele mint például a Torture ami szerintem talán karrierjük csúcspontja de a Red Before Black is kiválóra sikerült.

Chris Barnes-el albumok közül talán a Tomb Of The Mutilated ami szintén csúcs volt, a két album között meg nehéz dönteni.

Bár szerintem Chris Barnes albumjai által lettek inkább híresek, de az újak sem feltétlen rosszabbak.

2019. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kedvenc Corpse albumom a Barnes érából származik (The Bleeding), ettől függetlenül Corpsegrinder über alles. Odavert a júniusi budapesti koncert is rendesen :D
2019. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc death metal bandám, mindkét korszakuk ugyanannyira bejön :D
2019. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Imádom! Vannak azért eltérések a két énekes között, például a Corpsegrinder-es dalokban gyorsabb a hörgés, de ettől függetlenül mind a két énekest szeretem. Chris Barnes mostani bandája, a Six Feet Under is jól nyomja, nézzetek rá arra is! :D
2019. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ők vezettek be a death metalba. Bár azóta már túlléptem rajtuk, de attól még van helyük a szívemben. :) Ha kedvem van, hallgatom őket.
2019. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
IMÁDOM!
2020. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZorPrime ***** válasza:
Örök kedvencek, az egyik legmegbízhatóbban pusztító banda \m/
2023. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!