Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sting Shape of My Heart című...

Sting Shape of My Heart című zene alapja, melyik magyar zene alapját adja?

Figyelt kérdés
Nagyon ismerős az alap, úgy vélem magyar férfi énekel egy saját zenét rá, de nem tudom ki és mit. Fontos!

2019. okt. 28. 20:30
 1/6 Poésie ***** válasza:

Zorán - A körben

[link]

2019. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szlory válasza:
Nos, barátom, a férfi neve Zorán, a dal címe pedig A körben. 2004es dal, több angol nyelvű slágert dolgozott fel azon az albumon. Jól sikerült.
2019. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is megtaláltam, viszont nem erre gondoltam, ezen felül van egy magyar szerelmes rap zene amit erre az alapra írtak, viszont ilyen 2009-2015 körüli szerintem
2019. okt. 28. 21:04
 4/6 szlory válasza:
100%

Rá guggliztam neked.


[link]

2019. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szvcrew20 válasza:
Sikerült azóta megtalálni? Jelenleg én is azt keresem, annak idején 8 éve talán, meg az akkori nagy szerelem ezt énekelte nekem szinte minden nap, most meg megőrülök, hogy nem jut eszembe, mi is volt az, de meg egy mondat se belőle.. :(
2023. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

Szerintem ez lesz az :)

2023. okt. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!