Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen út vezet ahhoz hogy...

Milyen út vezet ahhoz hogy rapper lehessen az emberből?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok mostanában nagyon sok rapp számot hallgatok, és kiprobaltam magam szerintem jól rappelek, de ezelőtt sohasem érdekelt ez a szakma különösebben! Zenei alapot nem tudok készíteni mert nem értek hozzá, szöveget írnék én szívesen de jelenleg egy szövegem sincs és zenei alap nélkül szerintem felesleges szöveget írni! Hogy működik ez? A zenei alap készül el előbb vagy a szöveget írjak még elsőnek és arra csinálnak egy zenei alapot?

2019. okt. 31. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az köt le már most, hogy miért nem lehet, akkor szerintem ne fáradj.
2019. nov. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En ugy indultam, hogy talaltamvegy klubbot meg kb 14 evesen, de ez kb ilyen kevert volt, mert volt ott nigga,sárga meg minden

Tehat 14 evesen meg itt-ott besegittetem,de asszem 15-16 voltam mikor Eminem szamait, vagy egy egesz valogatast pl. Curtain Calls:The Hits albumbol nehany szamot.. 18 evesen elkellett mennem.

Mire visszatertem, bezart, de emlekul meg maradt a Rap Olympics level, amivel rudnak nevezni....:)

Szep emlek maradt :)


Nos,de hogy valaszoljak is, az is kell hogy minnel jobban aterezd a szoveget.

Illetve kesobb angolul probalkozz, nekem is csak annyi szerencsem volt l, hogy angol anyanyelvu vagyok:)


Remelem osszejon neked is :)

2019. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!