Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rajtam kivúl van itt olyan...

Rajtam kivúl van itt olyan ember, aki a Joker zenéjét otthon hallgatva zokog a sírástól?

Figyelt kérdés

#zene #sírás #joker #lélekbehatoló
2019. nov. 2. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem
2019. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Te jó ég...
2019. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ásd el magad, ha ezért lenézed
2019. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem nézzük le, csak wtf...
2019. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor egy picit bővebben.


Engem a hegedű, cselló és a vonós hangszerek képesek megkönnyeztetni, de a filmet látva, pluszban átérzem azt a fájdalmat, szorongást és nyomasztó érzést amit a zene okoz. Nem csak a Jokerről van szó és nem is kell mindig társítanom képileg egy zenét semmihez akkor is a lelkemig hatol, ha olyan darab. Nemtudok mit tenni, extrém érzékeny lehetek, nagyon nagyon sok rossz dolgon mentem már át a 27 évem alatt, és kicsit magamévá is érzem a karaktert és az egész filmhez kapcsolódó zenéket. 3 dolog ami megrígat az pedig, hogy szeretnék én is meggyógyulni végre, a második, egy kis elismerés egy pár kedves szó és a "rémes" emberek elkerülése végleg és egyszer az életben találkozni az apámmal aki 1 éves koromban az a fajta volt, aki lement a boltba cigiért és azóta is jön. Ennyit szerettem volna csak. Van más aki hasonlóan érez a film zenéje által vagy egyéb komoly zenéktől?

2019. nov. 4. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Atérezted egy pszichopata fájdalmát. Jó vagy!
2019. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mitől vált olyanná amilyen? A társadalmunk így működik. Kirekeszt, megaláz, beléd rúg, átver, kihasznál. Egyedül, magányosan kiből nem váltana ki hasonló dolgokat? Az ember társas lény, vágyik az elismerésre, a szeretetre, de ha egész életében csak az ellenkezőjét kapja mégis mi legyen belőle? Egyébként a hozzáállásod az egészhez, jobban mutat rá arra, hogy Te egy pszichopata személyiség vagy, hiszen jelét is képtelen vagy kifejezni együttérzésnek vagy csupán megérteni azt amit írtam.
2019. nov. 4. 23:14
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Köszönöm az ingyenes diagnózist!
2019. nov. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!