Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék egy bandát alapítani...

Szeretnék egy bandát alapítani. Egyenlőre szinte nulla a tudásom. A-moll skálát tudom gitáros lennék, de valaki azt mondta h most is el lehet kezdeni bandában. Lenne egy énekes is. Hol keressek embereket a bandába, és mien számokkal kezdjünk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szerezz be egy guitar pro nevű progit, ezzel tabokat tudsz lejátszani. innen szedhetsz tabokat : www.ultimate-guitar.com, ami tetszik, szedd le játszd el őket, aztán ha minden megy, akkor keresgélj zenésztársakat is... milyen fajta zenét szeretnél? black metal? 80as évek életérzés rock-metálja? mostani nu metal? acdc? elég sokszínű a rock...
2010. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát még nem tudom mi lesz mert van egy srác aki az énekes lenne Ő metalt ilyen modern hörgőst akar am Én ez csak ugródeszkának meg gyakorlásnak tkinteném már mint a bandát Én reggaet vagy dallamosabb metalt vagy rockot akarok játszani.
2010. júl. 18. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, milyen "dallamosabb" metálra rockra gondolsz?

régiek általában zeneiebbek.... van felszerelésed? elektromos gityó, erősítő, minden vacak hozzá? milyen stílusra gondolsz? twisted sister, def leppard, judas priest, running wild, beatrice, p.mobil, scorpions, bikini, ilyesmik? én speciel basszerozok, és most próbálunk valami alkotni a régi ilyesmi zenék témábna...

2010. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából úgy értettem h nem ilyen mai divatos dolgot akarok ami csak hörgés és semmi szöveget nem ért az ember. Különösebb elképzelésem am nincs. Van egy SX elektromos gityóm hangolóval pengetővel:D erősítővel tokkal szal ami kell megvan most atudást próbálom megszerezni heti 1 órában:D
2010. júl. 20. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor ez már elképzelés, ez már jobban hangzik...:D

a heti egy óra meg édeskevés, én napi 1-2 órát gyakorlok, és ettől csak többet szabad, ha komolyan gondolod a zenélést. akkor is ha csak szimplán megtanulsz gitározni, nem az ozzfest csúcspontja akarsz lenni...:D ha gondolod, talán valamiben tudok segiteni, ha adsz egy msncimet.

2010. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BK100 válasza:
Én szeretnék csatlakozni a bandádba ha nem lenne baj.
2014. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!