Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet kezdeni azzal, ha...

Mit lehet kezdeni azzal, ha egyaltalan nem mennek a . agas hangok? (Max c4)

Figyelt kérdés
Lassan 1 eve foglalkozok eneklessel hobbi szinten es rengeteget gyurtam a mely hangjaimra. Ezzel semmi gond nincs, tok jol mennek. A magas hangokkal eddig nem kulonosebben torodtem, mert e5ig tudtam enekelni es az nekem boven eleg volt. Csak hat rajottem, hogy amit en magas hangnak hittem az mind falsetto volt. Es mikor mostanaba elkezdtem probalgatni chest note-el enekelni akkor maximum c4ig jutottam. Es ezt is ugy, hogy mar a b3 hang is csak elhalo hangon megy. Ez iszonyat keves, meg a basszusok is tudnak e4ig enekelni. Eleg erosen szorongok egy ideje 1-2 eve, emiatt lehetnek feszesebbek a hangszalaim? Vagy nekem ez jutott es traininggel lehetne csak picot novelni?
2019. nov. 3. 21:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!