Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogyan rangsorolnátok a...

Ti hogyan rangsorolnátok a következő énekesnőket? Tarja Turunen, Sharon den Adel, Floor Jansen, Anette Olzon, Amy Lee, Simone Simons

Figyelt kérdés

Tehetség?

Szépség/megjelenés/stílus?

Zene?

Szimpátia?



2019. nov. 6. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyet se ismerek kozuluk
2019. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
80%

Én meg az összeset ismerem, egy kivétellel mindet láttam élőben is, a legtöbbtől van autogramom is :)


Viszont nem nagyon lehet rangsorolni, mind zseniálisak... kivéve persze Anette Olzon-t :D Ő sem teljesen tehetségtelen de nagyon messze van a többiektől. Amy Lee kicsit még kakuktojás esetleg.

2019. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Mind jó énekesek, teszik a dolgukat, de erősen túlértékeltek. Pl a Jansent körülölelő bálványimádat egy kész vicc
2019. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nagyrészt ismerem őket.

Tarja és Simone között nem tudnék dönteni, mindkettő nagyszerű énekes és a saját stílusukban ők a legjobbak.

3.helyre személy szerint Anette Olzon, tudom ezért meg leszek kövezve de számomra megnyerő volt nagyon a hangja a maga egyszerűségével és tisztaságával, bár Tarja után nem nagyon fogadták el.

4.Sharon den Adel is nagyszerű énekes, de Anette hangja jobban bejön, bár ő pedig sokoldalúbb énekes és nagyobb

karriert futott be.

5.Floor Jansen és Sharon, mind kettő mint énekes nem olyan rossz de számomra egyik sem igazán fog, sem stílusban, sem hangban.Az új Nightwish ezért sem az igazi már, Evanescence meg sosem volt kedvencem.(bár ott sem feltétlen az énekessel van a bajom hanem mert ötletlenek számomra a zenéik)

2019. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Floor az első nálam minden tekintetben. Bár szerintem a külsőtől teljesen eltekinthetnénk, mert mégis kit érdekel? Na de visszatérve Floor-ra, azt imádom benne, hogy mindent el tud énekelni tökéletesen. Ugyanúgy hozta a Tarja érás, operás NW számokat, mint a későbbi Anette-es poposabb vonalat. Vannak olyan számok, amiket már meg sem tudnék hallgatni Floor nélkül. Pl Ghost Love Score, Poet and the Pendulum... Floor tökéletesítette őket, beleadta szívét lelkét és vele kb minden szám jobb az én szememben. Ezen kívül még hörögni is tud, ráadásul nem is rosszul. A hangjától eltekintve a színpadi mozgásban is ő a kedvencem toronymagasan. Floor olyan durva windmilleket szokott csinálni a hajával, hogy lassan lekörözi Corpsegrindert. :D Plusz tényleg úgy viselkedik a színpadon, mint egy igazi metál énekesnő, nem csak áll egy helyben.


A többieket is ismerem, róluk már csak rövidebben írok.


Tarja: Természetesen én is nagyon szeretem a hangját, azonban mindig is egy kicsit egydimenziósnak tartottam (főleg Floor mellett). A színpadon pedig annyira nem szimpatikus, főleg a jégkirálynő image meg a headbang hiánya miatt.


Anette: Régen jobban szerettem a hangját, ma már nem annyira. A vele készült NW számokban nem rossz, amit művel, de a Tarjás számokat mindig kínszenvedés hallgatni. Egy kivételt tudok mondani: Sacrament of Wilderness. Teljesen más mint az eredeti, valamiért mégis működik nálam vele. A saját számai közül meg az Amaranth és a Scaretale azok, amelyekben kifejezetten jól énekel.


Az Evanescence 1-2 számon kívül sosem fogott meg, Amy-t azonban kedvelem, a színpadon ő is energikus, a hangja is jó, nincs vele semmi baj, max annyi hogy a zenéje nem nekem való.


Sharon: csak 1 albumot hallgatok a Within Temptation-től, szóval róla sem tudok túl sokat mondani. Az alapján tetszett.


Simone: másik nagy kedvenc Floor mellett. A színpadon ő is egy beast. :D


Mivel senkitől nem kaptál még rangsort, tessék:

1. Floor

2. Simone

3. Tarja

4. Amy

5. Anette

6. Sharon


Bocsi a regényért.

2019. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Floor

Simone

Tarja

Sharon

Anette

Amy

2021. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!