Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy videó youtubeon egy...

Van egy videó youtubeon egy énekesről. Nem tudom hogyan hoz létre egyes hangokat. Elszeretném küldeni, és szeretném ha egy hozzá szakértő elmondaná nekem hogy mit csinál pontosan. Valaki megteszi?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakértő nem vagyok, de kíváncsi az igen. Kérhetek linket?:]
2019. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem nagyon érted ennek az oldalnak a használatát, mi?
2019. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Ez valamennyire kérés, valamennyire kérdés. Nem muszáj privátban megtenni, ha lesz ‘jelentkező’, kirakom a linket. Beszólogatós komment jelentve, mielőtt ráfognád hogy ez nem beszólás, akkor sem segít a kérdésemre választ adni.

2019. nov. 9. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Ez a dolog úgy működik, hogy nézegeti az ember a kérdéseket, majd ha olyat talál, amire válaszolni tud, akkor ezt meg is teszi. De ha nem teszel ki linket, akkor 10 potenciális válaszoló közül 9 lazán tovább megy a következő kérdésre. Egyébként pedig kértem itt és üzenetben is a linket, de nem küldted el még mindig
2019. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!