Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok érdekességeket/tények...

Tudnátok érdekességeket/tényeket mondani a BTS-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 4 hónapja ismertem meg őket és azonnal meg is szerettem mindegyikőjüket. El kezdtem keresgélni róluk ,de nem sok mindent találtam. Örülnék ha tudnátok nekem segíteni

Ilyenkre is gondolok pl.

Háziállatuk van e

Esetleg tetkójuk vagy az nem megengedett

Barátnők(ideális tipus)

És igazából minden amik ők😁

Esetleg tudnátok még mondani ilyen ismertető videók amelyekben szerepelnek pl. A run bts és hasonlók

Főként V érdekelne mivel ő a biasom de mindegyikőjükről szívesen olvasok😀

Negatív kommentekkel légyszi mellőzetek.


Előre is köszönöm !



2019. nov. 9. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

segítek én rajtad honey


háziállatok:

Namjoon: van egy kutyája, akit Rapmon-nak hívott, egy amerikai eszkimó-fajta

Jin: -fehér kiskutya, Jjangu (sajnos már meghalt)

-két törpe erszényesmókus, Eomuk és Odengie (Eomuk sajnos szintén elpusztult)

Yoongi: -közepes, barnaszőrű uszkár (poodle), Holly (róla egyébként vezetett egy albumot képekkel, és elmondta hogy nagyon szereti őt)

Hoseok: -shi-tzu fajta kutyus, Mickey (ő is él még, a BTS twitterén vannak róla képek amiket Hobi rak fel)

Taehyung: nos neki a debüt előtt is volt egy kutyája és két cicája (asszem), a nevüket sajnos nem tudom de ha beírod a keresőbe hogy "taehyung predebut pets" akkor fog kiadni képeket, de én is küldhetek ha szeretnéd

- a jelenlegi biztos pedig Yeontan, akiről már biztos hallottál (ő egyébként egy pomerániai törpespitz)

Jimin: -neki volt egy kutyusa, Ddosun, aki már elpuszult, és Chim azt nyilatkozta, nem akar másikat, mert neki Ddosun lesz az örök kedvence

Jungkook: -Gureum, máltai selyemkutyus


tetoválása Jiminnek van eddig biztosan (a jobb oldalán egy Nevermind felirat), Jungkook kezéről rengeteg vita volt, hogy az igazi-e vagy csak henna, szerintem igazi, de mindig lesz aki majd jobban tudja.


ideál: ez nagyon hosszú lenne, szóval itt van egy link:

[link]


kell hozzá egy kis angol, de szerintem a nagyját te is érteni fogod akkor is, ha nem tudsz :)


interjú videókat nézz, ezekben szoktak beszélgetni egymással/egymásról, plusz vannak a fotózásos videók (pl. LY "HER" shooting)


Taehyung az én egyik nagy kedvencem is, szóval ha róla akarsz tudni valamit akkor írj privátban, rengeteg dolgot lehet tudni róla, amit ha elkezdenék te is egy helyben ülnél holnap reggelig xdd


remélem tudtam segíteni :)

2019. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha van Instagram oldalad, akkor egyszerű dolgod van. Csak beütöd a keresőjébe, hogy (pl.) Suga tények. Ki fog adni egy csomó oldalt. Ha nem találsz egyet se, akkor írj nyugodtan rám itt (gyakori kérdések) privátba!


Remélem tudtam segíteni!

A.R.M.Y.💜

2019. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!