Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok fül és fejhallgató...

Ajánlanátok fül és fejhallgatókat amik nem színezik a hangot (tehát olyanok mint egy stúdió monitor), jó hangminőségük van és jó basszusuk (akár szub basszus is) esetleg mikrofonjuk is van?

Figyelt kérdés

Nem tudok árat mondani, mert nem tudom, hogy mégis milyen árban vannak a minőségiek. Milyen árakra számítsak és honnan vegyem, melyeket? (többet ajánljatok, különböző

árkategóriákban ha lehet)


Zenehallgatásra kell elsősorban.


2019. nov. 10. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha majd találsz egy megfelelőt, lécci írd ki ide, mert én kb. 7-8 éve vadászok egy jó füllhallgatóra (szintén zenehallgatáshoz), de a Media Marktban iszonyú pocsékokat árulnak. Már vettem 3-4-et is az utóbbi időben, de annyira sz@r, hogy nem is használom. Szerencsére még van 2 ősrégi Sony fülesem, kiváló basszussal (Twin Turbo és MDR-E818), amiket már több, mint 10 éve vettem olcsón (2500 és 3000 ft), de mivel nagyon vigyázok rájuk, még mindig jók. Mivel ezeket már nem gyártják, még az is lehet, hogy kénytelen leszek csináltatni egyet.
2019. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak fejhallgatót tudok ajánlani, a leírtak alapján a Shure SRH440 lesz a megfelelő választás.

Mikrofon nincs de kevés olyan fejhallgató van ami közelebb áll a semlegeshez.

Bár ha zenehallgatásra kell akkor nagyon jó választás az ATH-550Z ami szintén közel semleges.

Ha növeled a keretet ott az A1000Z, ha nyitott is játszik akkor Sennheiser HD58X.

2019. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!